Trendy styly na jaro - jaké vzory a barvy doporučují stylisté?

Proč do jarních outfitů zakomponovat pastelové a přírodní barvy?

V letošní jarní sezóně neuděláte chybu s pastelovými a s přírodními odstíny barev. Světle modré, žluté i krémové společenské šaty tak budou letos na jaře perfektní volbou. In budou také zemité odstíny barev. U nich se můžete zaměřit na oříškovou, okrovou nebo béžovou. V jarních outfitech na denní nošení stylisté doporučují využívat spíše světlejší barevné tóny. Naopak večer se můžete zaměřit i na tmavší a na výraznější odstíny barev. Modré barevné tóny vám budou na jaře slušet v kombinaci s těmi zlatými nebo se zemitými. Tyto kombinace dodají vašemu outfitu elegantní ráz.

Z jakého důvodu zařadit do jarního outfitu bílou nebo černou barvu?

Černá a bílá jsou barvy, které jsou velmi elegantní a z módy nevychází. Jejich výhodou je např. i to, že se hodí také do tzv. kapsulových šatníků. Lehce je totiž sladíte i s pestrobarevnými odstíny nebo s trendy abstraktními vzory či s módními zvířecími motivy. Letos pak budou v kurzu i květované vzory. Boho halenky s kvítky nebo květované šaty jsou pro letošní jaro jako stvořené. Volit můžete malé i maxi květy. Záležet tak bude na vás a na vašich preferencích.

Každá žena se cítí dobře v něčem jiném. Při výběru outfitu se tak nedívejte pouze na trendy barvy, ale také zvažte to, jak se v nich cítíte a co vám jednotlivé odstíny evokují. Není nad to dát také na svůj instinkt. Barvy do jarního outfitu mohou dámy volit také podle typu pleti a dle barvy svých vlasů. I tyto faktory totiž hrají při výběru módního oblečení na jaro podstatnou roli. Blondýnkám sluší např. zejména krémové barevné tóny, s bílými vypadají plavovlásky zbytečně mdle a bledě. Tomu se chtějí jistě dámy vyhnout. Ke kaštanovým vlasům se zase bílá perfektně hodí. Černovláskám budou slušet i tmavé odstíny barev. V módě lze různě čarovat. Jisté zákonitosti a módní pravidla je tedy dobré brát v potaz.

Jaké výraznější tóny barev přidat do letošních jarních outfitů?

Také pestrobarevné a výrazné kombinace mají na jaře ve vašich šatnících šanci. Stačí si zvolit jen ty správné trendy barevné odstíny. Letos mohou slečny a ženy vsadit např. na tmavě zelenou nebo na tmavě růžovou barvu. In pak bude i rudý barevný tón. Stylová černá sukně na sobě pak může mít např. tmavě růžové květy. In bude také červeno zlatá kombinace. Zlatá i stříbrná barva na oblečení zazáří zejména ve vašich večerních a v party outfitech. Jarní oděvy na večer pak mohou disponovat i menšími zlatými nebo stříbrnými detaily. Ty ženy v jarním outfitu lehce sladí i se svými třpytivými šperky, jako jsou hodinky, náušnice nebo náramky a přívěšky. Outfit na jaro pak lze doplnit i kabelkou s lesklým řetízkem. Na večerní akci tak na jaře přímo zazáříte!