H&M Hello Member je svět netušených možností…

 

Jak tuhle jízdu odstartovat? Vyplňte formulář na stránkách hm.com nebo si stáhněte aplikaci H&M. Pokud už máte zákaznický účet na hm.com zřízený, jenom ho upgradujte a můžete si začít užívat všech výhod. Na rozjezd vás ovšem čeká 10 % na další nákup.

 

Svět plný výhod a dárků

O speciálních akcích se vždy dozvíte přednostně. A když budete v rámci klubu aktivní, čekají vás další odměny — když například nakoupíte nebo napíšete recenzi, okamžitě vám naskočí další body. Mimochodem, jakmile jich nasbíráte 2000, bonusový šek, který můžete proměnit za vyhlédnuté kousky, bude váš.

 

Nákupy v H&M

 

Aby bylo jasno

Věrnostní program má dvě úrovně. To znamená, že když pak ještě dosáhnete magické hranice 6000 bodů, povýšíte na úroveň Plus Member, kde vás začnou ještě víc rozmazlovat. K tomu se vám otevře přístup k ještě větším slevám nebo dopravě zásilek zdarma.

 

Teorie šatníku

Už toho máte ve skříni moc? Doneste do H&M své staré věci a nechte je zrecyklovat. I tohle gesto bude náležitě odměněno! To ale není vše, speciální body vám na kontě přistanou i za to, že si nákup z prodejny odnesete ve vlastní tašce nebo pořídíte zboží označené štítkem Conscious. Luxusní motivace, co říkáte?

 

Exkluzivita, kterou můžete krájet (a sdílet)

Jste obklopená partou báječných, podobně smýšlejících lidí, jako jste vy? Přizvěte je, i oni si zaslouží být hýčkaní!  Zjistěte ještě více o věrnostním klubu H&M Hello Member.

 

Nákupy v H&M