Pro všechny fashion maniaky: v Praze se otevřel nový módní hotspot

Máte se na co těšit!

Nový úlovek, který je navíc pořízen s velkou slevou, těší všechna srdce módních nadšenců ještě víc. O víkendu od 7. do 10. 9. si proto nenechte ujít exkluzivní nabídky. Kromě 20 % slevy na celý sortiment si můžete v nově otevřeném obchodě Peek & Cloppenburg užít třeba DJ, osvěžující nápoje, kávu nebo make-up stánek.

Fashion oáza

Od casual po cocktail, od sportovního looku po elegantní klasiku – vše najdete v novém obchodě. Ať už potřebujete udělat dojem na pracovní schůzce nebo oslnit na prvním rande, od více než stovky top značek, si spolehlivě vyberete.

Peek & Cloppenburg v Centru Černý Most nabídne na jednom patře oddělení dámské a pánské módy značky jako třeba Polo Ralph Lauren, Boss, Joop!, T. Hilfiger, CK Calvin Klein, Baldessarini, Marc O’Polo, Levis, Tommy Jeans, Guess, Lauren Ralph Lauren, Marc Cain, Jake*s Woman, Armani Exchange, HUGO, Calvin Klein Jeans, Review a mnoho dalších.

I design prodejního prostoru má úroveň a styl. Moderní uspořádání obchodu je esteticky přitažlivé, takže si budete možná připadat jako v časopisu o interiérech. Inspiraci najdete zkrátka na každém kroku. Díky novému uspořádání prostor poskytne optimální orientaci i inspiraci různorodými produkty.

Milujete sportovní módu? Ta tady také získala svůj speciální prostor, protože jde o absolutní trend, který se dá nosit každý den.

Světový formát, lokální příběh

S pobočkami v 16 zemích je Peek & Cloppenburg značkou, která jednoznačně udává módní trendy na celém světě. Ani v Česku tedy nezůstává pozadu.

"Jsme rádi, že investujeme a otevíráme náš 6. obchod v České republice. I po tolika letech působení P&C v České republice se díváme dopředu a nadále expandujeme a zlepšujeme naši obchodní činnost," říká Mario Feist, regionální ředitel prodeje ve společnosti Peek & Cloppenburg. Nová pobočka je dalším důkazem toho, že Praha se může pochlubit bohatou módní scénou.

Měření