Novou ambasadorku známé fashion značky si zamilujete!

 

Zářící hvězda

Novou ambasadorkou značky Elisabetta Franchi se vůbec poprvé v historii stala mezinárodně známá osobnost – Georgina Rodríguez, která prefektně ztělesňuje myšlenku sebevědomé ženy. Manželka jednoho z nejslavnjších fotbalistů na světě se už od 1. února objevuje v nové kampani, kterou značka spustila.

Osobitost bez hranic

Krásná Georgina Rodríguez je ideální protagonistkou osobitého a stylového vyprávění, které je otevřené vnějším estetickým vlivům, kulturám a novým vibracím, jež zároveň slouží jako podklad pro aktuální kolekci jaro-léto 2023. Za objektivem Georginu zachytil uznávaný boloňský fotograf Nima Benati.

 

O krok dál

Samotná návrhářka je z této spolupráce nadšená: „Georgina vždy vystupovala jako žena, která je v souladu s mým světem a dokonale reprezentuje všechny, kteří nosí mé výtvory. Sebeuvědomění, silná, ale vždy rafinovaná smyslnost protnutá nádechem mezinárodní sofistikovanosti – to jsou hodnoty značky v interpretaci Benatiho, kterému se podařilo skvěle zachytit veškerou sílu výrazných rysů a expresivity Georginy Rodríguez.“

Kousky z nové kolekce Elisabetta Franchi jsou k dostání v obchodech včetně butiku v Pařížské ulici 24 v Praze.