Grey Day – oslavte ho perfektním outfitem New Balance

#StayGrey

Značka New Balance oslavuje den této ikonické barvy, která dává neomezený prostor vyjádřit se. Právě ona proslavila tuto ikonickou obuv po celém světě. Proto New Balance už několi let slaví Grey Day. Den, kdy se šedá dostává do popředí a to nejen díky speciální kolekci Moon Daze.

Šedá se skvěle kombinuje, patří do neutrální palety odstínů, takže si s ní můžete hrát, jak se vám zlíbí. Působí neviditelně, když chcete. Ale dokáže i pravý opak, pokud na to máte náladu. Znamená rovnováhu. Uklidňuje, je věčná, může být sofistikovaná drsná nebo jednoduchá. Nenárokuje si pozornost, ale dává vám prostor.

Lokální inspirace

Aby značka New Balance tento den oslavila velkolepě, spojila se s lokálními kreativci, kteří ve svých oborech vynikají a inspirují ostatní. Svojí kreativitě se rozhodně nebojí dát prostor a boří hranice nemožného.

Jednou z kreativních duší je majitelka vintage obchodu @lulavintage, Lucie Kratochvílová. Co bylo pro Lucii v životě kdysi nemožné a nyní to pro ni představuje běžnou realitu? „Byla to představa, že mě bude živit má největší vášeň. Že budu každý den pomáhat s módním sebevyjádřením ostatním. Že budu mít tvůrčí svobodu a za zády vždy svou vlastní rodinu. Nepřestávám za to děkovat vesmíru,“ říká Lucie.

Móda není jen povinnost

Stylista Mira Romaniv patří mezi další inspirující tváře, které se spojily se značkou New Balance. Jak se Mira nejraději v životě kreativně vyjadřuje? Jako prostředek pro kreativní vyjádření volím pochopitelně styling oblečení. Dá se jím vyjádřit mnoho, nálada i životní postavení a to mě na oblékání baví nejvíc. Outfit nemusí totiž plnit pouze praktickou povinnost,“ odpovídá jedna z nejzajímavějších osobností současnosti.

Věčná fotografie

Fotograf Ivan Kašša uzavírá lokální trojici kreativců. Jeho největší inspirací jsou přátelé a další tvůrčí lidé. Inspirují se navzájem a Ivan je pak rád zachytává na jeho objektiv. 

Šeď není nudná!

Již od vzniku New Balance se šedivá barva stala pro tuto značku zásadní. V 80. letech se prosadila díky ikonickým modelům, jako jsou 990 a 574. Když byl v roce 1982 poprvé na trh uveden model 990, jeho na tu dobu vysoce nadprůměrná cena 100 dolarů a svršek z prémiového šedého semiše, z něj okamžitě udělaly symbol New Balance.

New Balance každoročně připravuje speciální vydání tenisek na oslavu barvy, která se pro ni stala synonymem. Letos kromě šedých edic mnoha svých vlajkových tenisek (včetně 574, 990, 991) a oblečení, představila značka New Balance edici Moon Daze, která je inspirována měsícem a celým spektrem šedé barvy, kterou vyzařuje. Balení Moon Daze Pack se dívá do budoucnosti a vybízí nás, abychom se zamysleli dále za hranice našeho světa a zvážili možnosti.

Přidejte se k oslavám i vy a pořiďte si svých pár ikonických tenisek, my nejspíš neodoláme.

 

Který kousek New Balance bude ten váš?
Měření