Zažijte pohádkové Vánoce se značkou APART

 

Nová vánoční kampaň značky APART Vás zavede do kouzelného příběhu, který byl inspirován oblíbenými svátečními přáníčky, která se po otevření promění ve vícerozměrné akvarelové obrázky. Na základě úžasných, ručně malovaných ilustrací, které úspěšný výtvarník Igor Kubik připravoval několik týdnů, vznikly překrásné pohádkové fotografie a videa. Spontánní radost i bezstarostná nálada provází celou kampaň.

Vánoce patří díky své výjimečné atmosféře mezi nejkrásnější období v roce. Města se plní výzdobou a blikajícími světýlky, krajinu pokrývá sněhová peřina a my se nemůžeme dočkat setkání s rodinou. To vše prožívají i naše tři hrdinky – Małgorzata Socha, Anna Lewandowska a Julia Wieniawa – které Vás vezmou na nezapomenutelné vánoční dobrodružství.

 

APART vánoční kampaň

 

Małgorzata se přesouvá do města, kde si užívá pravou sváteční náladu. Na malém náměstíčku spatří obchody plné barevných světýlek a na nedalekém kluzišti dokonce romantické zásnuby! Samozřejmě nechybí ani Santa Claus, který má pro Małgosiu dárek.

Anna se rozhodla trávit svátky v pohodlí domova, kde na ni čeká nazdobený vánoční stromeček a spousta dárků.

APART vánoční kampaň

 

Julia se vydává do hor, kde zasněženou krajinu rozzáří nebe poseté hvězdami a světýlka vycházející z malebné chaloupky. A protože se zde dějí zázraky, v Juliiných rukou se sníh mění v nádherný diamantový prsten!

APART vánoční kampaň

 

Fascinující videa a fotografie, které vytvořil Marcin Tyszka, skvěle podtrhly koncept celé kampaně a zachytily jedinečnost šperků. Kampaň se zaměřila nejen na diamantové šperky, které jsou pro APART stěžejní, ale také na nové kolekce s oslňujícím třpytem – Perfect Illusion a Vintage.

Další žhavou novinkou se stala exkluzivní kolekce diamantových prstenů, které se pyšní centrálním kamenem o minimální váze 1 karátu. Bezpochyby Vás okouzlí i šperky, které kombinují diamanty a barevné  safíry, tanzanity, smaragdy, topazy, ametysty nebo citríny. Nesmíme však zapomenout ani na spanilé perly, které přinášejí nadčasový a jemný design.

 

APART

Šperky APART jsou již řadu let jedním z nejoblíbenějších vánočních dárků. Své blízké můžete překvapit třeba klasickými kruhovými náušnicemi, které nevyjdou nikdy z módy, nebo stylovými šperky s populárními motivy hvězd, měsíce, květin, srdíček a písmen. V nabídce najdete také široký výběr pozlacených stříbrných šperků, které si okamžitě zamilujete. A protože si Vánoce zaslouží něco mimořádného, neobejdou se ani bez kolekcí Beads a Charms, které Vám umožní vytvářet vlastní šperky!

Nová kampaň značky APART Vás přenesla na místa, o kterých se Vám dříve ani nesnilo. Nechali jste se unášet svou fantazií a prožili krásnou vánoční pohádku. Zaplavil Vás příjemný pocit nostalgie a hezké vzpomínky z dětství. Na tento okamžik už pravděpodobně nikdy nezapomenete. Proto vykouzlete pohádkové Vánoce i svým blízkým a darujte jim šperk, který vyjádří, co cítíte.

Chcete se ještě víc zasnít? Podívejte se do galerie.