ZKUSILA JSEM BOTANEU! První 100% rostlinnou barvu na vlasy

L’Oréal Professionnel představuje nový přístup k barvení vlasů v salonech: od ingrediencí pečlivě vybíraných v Indii až po laboratoře. Spojilo se to nejlepší z přírody a vědeckého výzkumu pro vznik barvy BOTANEA, první 100% rostlinné barvy na vlasy. Je vytvořená pouze ze 100% čistých, na prášek rozmělněných a v kokosovém oleji obalených částí rostlin Cassia, Henna a Indigo. Botanea přirozeně barví, rozjasňuje a respektuje i ty nejjemnější vlasy.

 

VYZKOUŠELA JI NAŠE BEAUTY REDAKTORKA KAROLÍNA WERNEROVÁ:

Jsem přírodní zrzka a své vlasy si už dlouhá léta nebarvím. Abych byla přesnější, nebarvím se, ale minulý rok jsem zkusila balayage. Vlasy se mi během roku mění a poslední dobou jsem měla pocit, že jsou bez lesku a života. Dostala jsem nabídku zkusit přírodní barvu BOTANEA, a jelikož se snažím i já sama řešit udržitelnost, 100% přírodní barva mě zaujala. Botaneu jsem vyzkoušela v prestižním Salonu Petry Měchurové. Sama majitelka se mnou vybrala správnou kombinaci barev HENNA pro měděné odstíny a CASSIA pro zářivý lesk. 

 

KAROLÍNA WERNEROVÁ & BOTANEA

 

Výsledná barva je nad moje očekávání! Vlasy jsou po aplikaci zářivé a jemné na dotek. Odcházím ze Salonu Petry Měchurové nadšená a s pocitem, že 100% přírodní barva BOTANEA opravdu funguje. Jako dárek jsem dostala vlasovou péči SOURCE essentialprvní přírodní vlasovou péči s profesionálním účinkem od L ́Oréal Professionnel, která obsahuje ingredience získané přírodní cestou. A nesmím zapomenout zmínit, že nádherně voní po bylinkách.

Závěrem bych chtěla dodat, že jsem tomu ze začátku nevěřila, ale výsledek mě vyvedl z omylu!

 

KAROLÍNA WERNEROVÁ

 

3 ROSTLINY, 3 BARVY

INDIGO

Listy Indiga obsahují barviva, která přinášejí barevné výsledky sahající od modré po fialovou, ideálně se hodí pro hnědé či tmavé báze v kombinaci s hennou.

CASSIA

Pěstuje se v několika regionech Indie. L’Oréal Research ji pro koloristy vybral jako ingredienci pro úpravu intenzity odstínů a dodávající vlasům mimořádný lesk.

HENNA

Její listy uvolňují teple měděná barviva, ideálně se hodí pro přípravu blond, měděných či hnědých odstínů.

 

BOTANEA

 

ZAJÍMAVOST

Uvedením řady BOTANEA značka L’Oréal Professionnel nejen představuje svou první 100% rostlinnou barvu na vlasy, ale také řadu, která je 100% v souladu s přístupem odpovědného čerpání zdrojů skupiny L’Oréal.

Zdroje pro řadu Botanea se sklízí v Indii. Odpovědné získávání vhodných ingrediencí v rámci udržitelného programu pomáhá k rozvíjení společensko-ekonomické situace farmářů. Botanea přichází v opakovaně doplnitelných hranatých dózách vyrobených z 50% z recyklovaného plastu. Společnost L’Oréal se v rámci svého programu Sharing Beauty With All snaží mimo jiné udržitelně vyrábět své produkty a respektovat tak životní prostředí.

 

To nejlepší z přírody a výzkumu!

 

Pokud máte zájem o barvení BOTANEA a jeden z níže uvedených salonu máte daleko, využijte lokátor salonů a najděte si ten, který máte nejblíž na www.salon-expert.cz  a www.salon-expert.sk.

A nyní se dostáváme k tomu hlavnímu:

10 z vás může vyzkoušet profesionální péči Botanea na vlastní vlasy! Vyplňte přiložený formulář a užijte si božské hýčkání v salonech L'Oréal Professionnel ve vašem okolí. 

Registrace do soutěže probíhá od 19.9. do 3.10.2019! 

Deset výherců, které vybere redakce Elle ve spolupráci s partnerem soutěže, L'Oréal Professionnel, vyhlásíme 7.10.2019 z České a Slovenské republiky  

Důležité informace: Výherce budeme kontaktovat emailem, na službu Botanea je nutné se objednat do 14ti dnů od oznámení, do salonu vybraného společností L'Oréal Professionnel.

 

POSTUP PŘI APLIKACI PŘÍRODNÍ BARVY BOTANEA: