Dámský víkend na horách: Sníh, rozmazlování a zábava

Bunda na svah i na hřebeny

Na hory nevyrážejte bez správného oblečení. Nevyplácí se podcenit požadavky ani materiály, ani na módu, které horské podmínky kladou. Oversized městský kabát vypadá skvěle během procházek v ulicích, ale na horách vám lepší službu udělá dámská lyžařská bunda McKinley. Skvěle hodí na každýsvah i na procházku po hřebenech či po lese, protože vás díky použitým technologiím dokonale ochrání před nepříznivým počasím. Koupíte ji pouze v Intersportu.

Dámská lyžařská bunda McKinley
Info ikona

Tekutý dezert

Horký se šlehačkou na zahřátí po vycházce, po obědě v alžírské kávě nebo v kombinaci se zmrzlinou – Božkov Vaječný likér vám bude během vašeho horského víkendu dělat pomyšlení. Nezapomeňte si ho přibalit s sebou do tašky.

Božkov Vaječný likér
Info ikona

Stylové pouto

Abyste měla telefon vždy po ruce a nemusela ho složitě hledat pokaždé, když si chcete rychle pořídit vzpomínku na zábavné okamžiky, pořiďte si na něj řetízek Joy od francouzské značky značky La Coque Francaise. Díky němu budete mít telefon vždy po ruce, nehrozí, že vám vypadne z ruky do sněhu nebo do hlubin pod lanovkou a ještě svůj outfit ozvláštníte stylovým doplňkem.

Řetízek na mobil Joy
Info ikona

Fitness kouč na ruce

Spočítat odchozené kilometry a během nich spálené kalorie, změřit spolehlivě složení vašeho těla, abyste měla pádné argumenty do ženských debat o postavě. Celkově detailně monitorovat vše, co se s vámi děje ve dne i v noci a na základě toho vás provázet směrem ke zdravému životu – to dokáže kouč zdravého životní stylu na vaší ruce, hodinky Samsung Galaxy Watch5. Nenechte je doma!

Hodinky Samsung Galaxy Watch5
Info ikona

Inspirace z ELLE

Až zalehnete s kamarádkami na lehátko ve wellness, nechte ELLE, aby vám dělala společnost. Během odpočinku načerpáte inspiraci z fashion, beauty i lifestylu a zvednete se nejen zrelaxovaná, ale i bohatší o cenné informace. Před Vánoci navíc pořídíte předplatné výhodněji.

Předplatné Elle
Info ikona

Kapky života

Po relaxaci ve wellness si dopřejte také beauty proceduru své pleti. Pár kapek Balancing oil sera s obsahem účinné kombinace CBD, přírodních rostlinných olejů a skvalanu zvýší ve vaší pleti úroveň hydratace, zlepší jemnost a pružnost.

Balancing Oil serum
Info ikona

Před spaním ještě tvář opečujte noční péčí s kyselinou hyaluronovou, glycin saponinem a enoxolonem v podobě Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect. Ve vánočním balení přichází v praktické kosmetické taštičce spolu s denním krémem. Spolu viditelně vyhlazují jemné linie i vrásky a celkově omlazují vzhled pleti.

Vánoční balíček Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect
Info ikona
Měření