vivo X80 Lite: mobilní klenot hodný soutěže krásy

Krása, inteligence, nadání. To jsou slova, která spojují vivo X80 Lite a účastnice ikonické soutěže krásy. Nový X80 Lite zaujme na první pohled svým nádherným tělem se zadním skleněným panelem, který reaguje na UV záření a zobrazuje pod různými úhly různé barvy od zlaté po červenooranžovou. Díky této vlastnosti bude vždy originálním módním doplňkem. Nejen finalistky soutěže MISS CZECH REPUBLIC mohou s tímto elegánem sdílet zážitky se svými přáteli, popustit uzdu své kreativitě a vydat ze sebe to nejlepší, vždy a všude.

Miss Czech Republic a vivo mobil

Hvězdné záběry ve dne v noci

Při zachycení dokonalého záběru vás už nezastaví ani ta nejhlubší tma. Díky vylepšené funkci Super Night Mode můžete vesele natáčet a fotit u večerního grilování s rodinou, na party s přáteli i během brzkých ranních výletů v přírodě. S funkcí Noční portrét dostanou vaše selfies ve scenériích se slabým osvětlením nebo při nočním osvětlení úplně jiný rozměr. Vivo X80 Lite se pyšní také funkcí nočního videa, která umožňuje natáčet jasnější a čistší videa za šera či úplné tmy.

Telefon vivo

Štíhlý výkonný elegán s nepřekonatelnou výdrží

Díky mimořádně tenkému tělu vivo X80 Lite pohodlně padne do vaší ruky, kabelky i úzké kapsy u kalhot. Aby byl telefon i skvělým doplňkem, pyšní se šasi v živých, nadčasových barvách. Třpytivá zlatá Sunrise Gold se na slunci zbarví do sexy červenooranžové a se vznešenou černou Diamond Black budete dámou za jakýchkoliv okolností. Kombinace výkonného procesoru s nejnovější technologií chlazení a možností rychlého nabíjení učiní s tohoto smartphonu ideálního partnera připraveného doprovodit vás kamkoliv bude třeba.

Výhodná cena

Model X80 lite si mohou zákazníci pořídit za 10 999 Kč. K nákupu získají fotbalový míč vivo jako dárek. Proč míč? Vivo je totiž hrdým partnerem mistrovsví světa, které proběhne letos v listopadu v Kataru.

vivo x80 lite

Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG_vivo czech.

Měření