Cool září je tu! A jako bonus? Řasenka Benefit exkluzivně pro čtenářky ELLE

Zářijové číslo ELLE je plné ikon. Ale ještě než se do něj začtete, vyzkoušejte dárek na obálce – řasenku Benefit They’re Real! Řasy skvěle prodlužuje, dodá jim objem a natočí je tak, že váš pohled bude jedinečný. Uvnitř se těšte na první supermodelku Nadju Auermann, která hovoří o ideálu krásy v éře instagramových panenek. A také na Petru Němcovou, již jsme oblékli do nejnovějších podzimních trendů. 


Na straně 35 najdete novou módní abecedu, která vás provede trendy podzimní sezony. Neobejdete se bez ledvinek, květinových potisků, ani kožešin. Ve zkratce – zapomeňte na autocenzuru, oblékněte zářivé barvy a užijte si pořádně divokou jízdu! Do zákulisí trendů pak nahlédla redaktorka Kateřina Hanáčková, která prozkoumala, jak nové siluety, barvy a styly přicházejí v Paříži na svět.


Máte rádi „ugly shoes“? Vše o fenoménu ošklivých tenisek najdete v rubrice Lucie Janotové #InstagramTrending. Na straně 78 vás osloví průvodce Mercedes-Benz Prague Fashion Weekem, jenž začíná už 1. září. Přehlídky kterých návrhářů si nenechá redakce ELLE ujít a komu fandíte vy?
O tom, že klasické nakupování, jak jsme ho dosud znali, končí, se dočtete v článku Emily Cronin. Budeme ještě chodit do obchodů, nebo už vše bude probíhat ve virtuální realitě?

Zasněte se nad šperky Tiffany a první kolekcí Paper Flowers jejího nového uměleckého ředitele Reeda Krakoffa. Kosmetická redaktorka Anna Machová ví vše o hydrataci a nebojí se s vámi o svoje poznatky podělit. Stejně jako o novinky, jež nesmějí chybět na vašich kosmetických poličkách.

Monika Marešová pro vás otestovala intenzivní intervalový trénink. Jaké to je dostat se na dno svých sil? Je intervalový trénink cvičením těla nebo vlastní vůle? Zeptejte se Moniky…Tenistka Petra Kvitová hovořila s ELLE o druhé šanci, kterou dostala po svém zranění. Nepromešká jedinou chvíli na kurtu, bojuje a čelí i sebetroufalejším výzvám.

Vydat se s námi můžete také na turné po městech módy. Co je právě teď „in“ v Paříži, Londýně, Miláně nebo New Yorku? Prozradí instagramové It Girls. 

 

EBC promo