Velká říjnová (r)evoluce

Fandíme novým trendům a nebojíme se ugly shoes ani cyklo šortek či neonových barev. Ze všeho nejvíc jsme však propadli
kovbojským botám, které tuto sezonu prostě musíte mít. Najdete je v kolekcích Fendi, Emporio Armani i Dolce & Gabbana. 
Známe také nejkrásnější šperky, po nichž touží každá žena a ve velké fashion story jsme zmapovali všechny důležité trendy tohoto podzimu. Propadnete denimu, tvídu, umělým kožešinám nebo manšestru?
Ať už si do své skříně pozvete kterýkoliv trend, nepropadejte depresi, o které na straně 150 píše Kateřina Hanáčková. Deprese je sice nová černá, ale život je lepší bez ní.
To, jak se v roce 2018 randí, zkoumala redaktorka Anna Basiková. Platí, že esemesky jsou retro a vztah navážete spíš na Tinderu? Jak vypadá randící realita? Víme, jak se v ní zorientujete a vyváznete s nezlomeným srdcem.
Beauty editorka Anna Machová zkoumala značky pro mileniály i to, co s pletí udělají čtyři týdny, během kterých nastolíte novou
beauty rutinu. Tentokrát jsme se inspirovali v Asii a výsledky vás jednoduše nadchnou. Takže pokud toužíte po dokonalé pleti, rychle nalistujte stranu 252.
Cestování jsme tentokrát odsunuli na neurčito a vydali se do nových podniků v Praze. Najdete mezi nimi úžasná asijská bistra, českou klasiku i kavárny, jejichž káva vás postaví na nohy i po sebebláznivějším mejdanu. Pokud ne, ubytujte se ve stylovém hotelu Mama Shelter a dejte si pohov. 

P. S. Samozřejmě také slavíme sto let od vzniku Československa. Ve vile Tugendhat jsme proto nafotili Pavlínu Pořízkovou, jejíž jméno je jednou z nejznámějších značek Made in Czechoslovakia. Režisér David Ondříček angažoval celou svoji rodinu a zinscenoval po svém fotoreklamu na Česko. David našel mnoho důvodů, proč je skvělé tu žít: „Jako teenagerovi mi přišla naše země nezajímavá a nudná. Dneska obdivuju její různorodost, krásu a určitou útulnost. Česko je místo, kde žiju se svojí rodinou. Je to země, kde mi je dobře,“ říká. I my jsme rádi, že nám Česko stále nabízí dost důvodů, proč tu žít. A vy? Pokud chcete, oslavujte s námi!

EBC promo