REKLAMA

Již dnes vychází dubnová ELLE

REKLAMA

Přesně před pětadvaceti lety vyšlo první číslo české ELLE. Zavzpomínejte společně s námi na uplynulé roky. Co jsme řešili? Co jsme nosili? Co nás zajímalo?

K této významné příležitosti jsme pro vás připravili fashion story ve velkém stylu – párty jako v roce 1994. Guestlist jsme ladili přesně čtvrt století.

V dubnovém čísle nás zajímalo, jestli je diverzita v módě skutečná, nebo jde jen o vděčné heslo. Vysvětlíme vám, jak můžete být veganem, aniž byste neztratili své kamarády. A také víme, proč muži odmítají sex a na které kosmetické produkty přísahají celebrity. A zajímá vás, proč je Miami tím pravým místem pro nákupy?

Vezmeme vás na dovolenou do Mexika, do středních Čech za sklářem Lukášem Novákem, do Říma za Bellou Hadid a s Monikou Marešovou vyzkoušíme street workout. Anna Machová zase ví, jak mít tělo pod kontrolou i které beauty trendy teď nejvíc frčí.

V nové ELLE vás čeká spousta jarní inspirace. Nezapomeňte si do diářů poznamenat datum 12.-14. 4. V těchto dnech probíhá Shopping Fever – víkend plný slev.

Přejeme zábavné čtení!

gdg

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA