Už máte červnovou ELLE s dárkem?

Červnové číslo kromě obligátní dávky trendů ze světa módy a kosmetiky naděluje dárky! Za 119,90 Kč tak dostanete nejenom nejnovější vydání, ale i speciální přílohu wELLE o zdraví a wellness a báječný veganský šampon (230ml) GOSH s kokosovým olejem (v prodeji exkluzivně v sítích parfumerií Fann za 199Kč).
A na co se můžete těšit uvnitř čísla?
Dozvíte se, proč horkým měsícům budou letos dominovat bohémské slámaky, průsvitné šaty a trendy #matrixglasses. Naučíte se, jak se snadno a rychle dostat na vlnu flow a proč miléniálové odsouvají vztahy na poslední místo. Dozvíte se, proč v létě nešetřit s výraznými odstíny růžové a jak se konečně správně odličovat. Ve velké módní story vám na straně 92 představíme 12 českých návrhářů a 12 originálních letních šatů, se kterými zazáříte na červeném koberci. Začíst se můžete do exluzivního rozhovoru s Jiřím Mádlem, Marikou Šoposkou a Elizavetou Maximovou o filmu Hra, který natočili se slavným chillským režisérem.
Radost vám udělá speciální příloha wELLE, ve které se dozvíte, jak vyzrát na stravovací neřesti jednou provždy, ale i to, jak dopadl redakční test diet nebo jak uspořádat piknik, na který se nezapomíná. V červnové ELLE vás samozřejmě čeká ještě mnohem víc!