Chcete mít look jako známá herečka na předávání filmových cen?
Jestli někdo zářil na Českých lvech, byla to určitě Jana Plodková. Vše perfektní jako vždy, ale nás zajímal především její make-up a vlasy.

Na outfity herečky Jany Plodkové se vždy těšíme. Má vytříbený vkus a jako jedna z mála umí nosit velmi neotřelé kombinace. Nezklamala nás ani teď. Metalický lesk a zlaté doplňky v kombinaci se skvostným make-upem a éterickými vlasy tvoří dohromady opravdu elegantní kombinaci. O beauty look se jí postarala jedna z předních českých make-up artistek Hristina Georgievska

Jak dosáhnout stejného looku?

  • ÉTERICKÉ VLASY

Po umýtí vlasům dodejte přesně to, co potřebují. Sprej L’Oréal Professionnel Série Expert Volumetry dodá vašim vlasům potřebný objem a krásně je provoní. Vlasy nakulmujte nebo natočte žehličkou podle potřeby a zafixujte pudrovým sprejem pro extra objem L’Oréal Professionnel Série Expert Volumetry.

  • ŠŤAVNATÝ MAKE-UP 

Hristina u Jany vsadila na bezchybný makeup, který působí velmi přirozeně. Jako podklad použijte hydratační a rozjasňující krém pro normální a citlivou pleť 4 v 1 – Yves Saint Laurent Top Secrets Instant Moisture Glow Ultra Moisture. Poté stačí použít klasiku, která nikdy nezklame: dlouhotrvající make-up pro rozjasnění pleti SPF 22 Yves Saint Laurent Touche Éclat Le Teint. 

  • VYČESANÉ OBOČÍ 

Jak jistě víte, obočí tvaruje obličej a při líčení na to nikdy nezapomínejte. Tento rok se nosí vyčesané nahoru. Velkou pomocnicí vám bude řasenka na obočí Yves Saint Laurent Couture Brow.

  • RUDÉ RTY 

Kdo by vstoupil na červený koberec bez rudých rtů? Jana rozhodně ne. Zvolte sytě rudou dlouhotrvající rtěnku s matným efektem Lancôme L’Absolu Rouge Drama Matte.