Kaia Gerber je jednou z nejmladších tváří YSL Beauty

V září Kaia Gerber oslavila 17. narozeniny a jako dárek dostala diář nabitý k prasknutí. Objevila se prakticky na všech módních show od New Yorku po Paříž, představila svoje nové kampaně pro Chanel, Alexandera Wanga, Calvina Kleina, Marca Jacobse, Versace a Miu Miu (to jsme jich vyjmenovali opravdu jen pár), a ještě odhalila spolupráci na oděvní kolekci s Karlem Lagerfeldem. Již v minulosti navíc podepsala dvouletý kontrakt s Marc Jacobs Beauty. A teď přichází na řadu YSL Beauty. Jen pro připomenutí… téhle slečně je pouhých 17 let! 

„Být novou tváří YSL Beauty je pro mě velká výzva,“ prozradila Kaia. „Miluju DNA tohoto francouzského módního a kosmetického impéria.“

První kampaň YSL Beauty, v níž dostala dcera Cindy Crawford a Randeho Gerbera hlavní roli, uvidíme v lednu roku 2019. Nafotil ji David Sims a o make-up se postaral umělecký ředitel značky Tom Pecheux. Gerber se stane tváří rtěnky Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine, řady Yves Saint Laurent Touche Éclat a řasenky Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils.

Zobrazit příspěvek na Instagramu