5 TOP produktů pro snadné odlíčení make-upu

Text: Patricie Emingerová

Často podceňujeme, jak je odličování a důkladné čištění pleti důležité. Ať už se odličujete vodou, nebo máte několik kroků k dokonale čisté pleti. Otestovali jsme pro vás několik beauty produktů a vybrali Top 5, které jsou jemné a šetrné, ale zároveň snadno odstraní odolný make-up. 

DIOR HYDRA LIFE OIL TO MILK MAKEUP REMOVING CLEANSER, 851 Kč

Záchrana pro pleť. Intenzivní, odličující a čistící olej s proměnlivou texturou. Díky obsaženému mandlovému oleji vyživuje a zjemňuje. Svoji roli tu hrají i přírodní sloučeniny, které násobí účinnost odličovacího produktu vytvářením čistící, detoxikační pěny. 


CLINIQUE: TAKE THE DAY OFF odličovač, 640 Kč

Dvoufázový odličovač zvládá všechno. Make-up, stíny i voděodolnou řasenku. Navíc neštípe a nedráždí v očích, nevadí ani kontaktním čočkám. Ideální pomocník pro každý den!

 

YVES SAINT LAURENT odličovací a čistící pěna, 825 Kč 

Jeden z pečujících produktů, který by vám v koupelně neměl chybět! Jemný a šetrný, ale zato účinný. Díky extraktu z listů stromu vlašského ořechu je po opláchnutí pěny pleť hladší a vyhlazenější.

 

ORIGINS: CLEAN EMERGENCY Pleťový olejový odličovač, 710 Kč

Olivový, sezamový a slunečnicový olej v jednom produktu. Vytváří lehkou příjemnou texturu, která rozpouští a odstraňuje make-up a jiné nečistoty. Makadamový a kukui ořech obsažený v olejovém odličovači chrání přirozenou hydratační bariéru pleti. Je vhodný pro všechny typy pleti.

 

M.A.C BULK WIPES, 820 Kč

Odstranění make-upu a vyživení pleti v jednom kroku? Ano! M.A.C Odličovací ubrousky v praktickém skladném balení, které si můžete vzít všude s sebou. Navíc zabraňují tvorbě akné, skvěle hydratují a osvěžují. 

EBC promo