50 shades of black: make-up v odstínech pro tmavší tváře

FENTY BEAUTY 

Pro Filt’r Hydrating Longwear Foundation

Kým jiným bychom začínali, než značkou samotné Riri. Celá myšlenka Fenty Beauty už od začátku podporuje diverzitu, různorodost a odlišnost. Jejich makeup Pro Filt’r Hydrating Longwear Foundation, náš must-have do horkých letních dní, je k dispozici v 50 odstínech. (www.sephora.cz, 930 Kč) 

Pokud ale hledáte větší krytí s matným finishem, sáhněte spíš po Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation. První ikonický makeup, se kterým Fenty Beauty přišla a stále jedním z neprodávanějších. Navíc díky bezolejovému složení vydrží celý den na jednom místě. (www.sephora.cz, 930 Kč)

Nesmíme zapomenout na korektor. Záchrana všech nedokonalostí, začervenání a kruhů pod očima. Riri proto přišla s Pro Filt’r Instant Retouch Concealer. I tady máte na výběr z padesáti odstínů a barevných podtónů pro svůj #perfectmatch. (www.sephora.cz, 690 Kč) 

DIOR BACKSTAGE

Face&Body Foundation

Tajná zbraň Dior make-up artistů na přehlídkách nebo foceních. Od přirozeného looku po full face vrstvitelné vysoké krytí. Face&Body zvládne obojí. Mimo svoji dlouhou výdrž má také skvěle sestavenou barevnou škálu. Každý odstín je označen číslem od nejsvětlejší (1) po nejtmavší (9). Následuje zkratka N (neutral), W(warm), WP (warm peach), WO (warm olive), C (cool), CR (cool rosy), za kterou stojí podtón pleti. Makeup je dostupný ve 40 odstínech. (www.sephora.cz, 1120 Kč) 

MAC 

Studio Fix Fluid SPF 15

Na tenhle produkt je vždycky spoleh! Složení Fix Fluid make-upu totiž skvěle reguluje lesk pleti a zakryje všechny nedokonalosti. Svůj odstín si vyberou tmavší i světlejší typy,  protože MAC nabízí 50 barevných podtónů až po sytě hnědočernou. (www.maccosmetics.cz, 990 Kč)

ANASTASIA BEVERLY HILLS

Luminous Foundation 

Oblíbený make-up blogerek a influencerek, který se objevil v nekonečně videích a tutoriálech. Není se čemu divit! Voděodolná, přirozená textura, celodenní výdrž a žádný lesk. Oproti předchozímu make-upu v tyčince od ABH rozšířili výběr o další tmavé odstíny. Navíc je produkt vegan friendly a cruelty free! (www.sephora.cz, 1150 Kč)

Text: Patricie Emingerová

ELLE Beauty Club doporučuje:
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)