REKLAMA

6 make-up trendů tohoto léta, jež vám nesmí uniknout

REKLAMA

text: Patricie Emingerová

  • wet eyeshadow look

Hit posledních módních přehlídek, který se tu ještě nějakou dobu zdrží, je glossy eye make-up neboli wet look. Jediné, co k tomu budete potřebovat, jsou shimmer/metalické oční stíny (vyhněte se glitter stínům a velkým třpytkám) a lesk na rty nebo balzám. Skvěle funguje například MAC Tinted Lipglass nebo Glossier Balm Dotcom, které na očích vytvoří glossy efekt během pár minut.

  • powder lipstick

Jednou z ikonických novinek jsou powder rtěnky, které jsou do letních dní ideální díky svojí lehké pudrové textuře, takže na rtech nejsou cítit a působí přirozeným efektem. My jsme si vybraly mezi odstíny z kolekce MAC Powderkiss rtěnek nebo Clinique Cushion Matte Lip Powder.

  • fake freckles

Dalším trendem jsou jednoznačně pihy, a pokud se vám náhodou neukazují na pleti s příchodem letního opálení, není nic jednoduššího než si je namalovat tenkou hnědou tužkou na obočí! Malé, co nejméně výrazné tečky na nose a tvářích dodají make-upu fresh natural look. 

  • pink & peachy tones

Pokud milujete jemnost a jednochost, tenhle trend si určitě oblíbíte! Narůžovělé až broskové tóny se totiž budou hodit nejen jako lehké přirozené oční stíny, ale i jako tvářenky. 

  • bushy brows

Trend, který stále kraluje v oblasti obočí – bushy brows. Žádné ostře definované tvary ani vyplňování, stačí vyčesat směrem nahoru a zafixovat obočí průhledným gelem. Jedním z našich oblíbených je například Anastasia Beverly Hills Clear Brow Gel nabo Benefit 24 Hours Brow Setter.

  • colored liner

Nakonec potěšíme ty z vás, jež se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny a rády zkouší nové věci, protože dalším hitem jsou výrazné barevné oční linky. Look můžete doplnit i barevnou řasenkou, která skvěle podtrhne celý oční make-up, nebo vsadit na kontrast a zvolit klasickou černou. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA