REKLAMA
REKLAMA

5 nejvtipnějších momentů Phoebe z Přátel

Rodačka z Kalifornie se k herectví dostala úplnou náhodou. Původně totiž chtěla studovat medicínu a jít tak ve šlépějích svého otce, ale přítel jejího bratra komediant Jon Lovitz ji umožnil zahrát si v Saturday Night Live a tím odstartoval její kariéru. Kromě seriálu Přátelé, díky kterému získala cenu Emmy si zahrála také ve filmech Přeber si to, P.S. Miluji Tě nebo Čekání na zázrak. Svůj hlas propůjčila nejen vtipným hláškám Phoebe z Přátel, ale také seriálu Simpsonovi.

Také vás charakter volnomyšlenkářské masérky a folkové zpěvačky baví? My se už posté smějeme těmto scénám:

 

Kdykoliv zazpívá písničku Smelly Cat

Písnička Smelly Cat je právě tou, která definovala celý hudební styl Phoebe. Zpívala ji pro děti, v kavárně Central Perk nebo kdykoliv, když bylo někomu smutno. Její okolí už text písničky o páchnoucí kočce znalo tak dobře, že se několikrát ke zpívání přidalo. Zkuste to i vy se svými přáteli, stačí jen: „Smelly cat, smelly cat, what are they feeding yooooou…”

 

 

Když učí Joeyho francouzsky

Tato scéna ze slavného seriálu je tou nejlegendárnější. A to především díky trpělivosti a vytrvalosti Phoebe, která ovládá jako jediná z přátel ovládá nejen francouzštinu, ale i italštinu. Tak schválně, kdo se vydrží nesmát?

 

 

Když poprvé odhalí vztah Monicy s Chandelerem

Hláška „They’re doing it!“, kterou Phoebe zopakovala tak pětkrát za sebou se zapsala do historie nejen tohoto seriálu. Chandeler s Monicou se pokoušejí udržet jejich vztah v tajnosti, ale nedojde jim to v momentě, kdy se svlékají před oknem, a jejich stíny tak vidí celá ulice. Včetně Rachel a Phoebe z protějšího bytu.

 

 

Když zjistí, že Santa Claus není

Tato scéna je příkladem situačního humoru, kterého je Phoebe v drtivé většině součástí. Někdy stačí pouhý výraz, jenž řekne vše. A nás to pobaví.

 

5 nejvtipnějších momentů Phoebe z Přátel
Info ikona

 

Když jde s Rachel běhat

Ve dvou se to lépe táhne. Ale ne v případě běhaní s Phoebe. Její styl je poněkud... výraznější a Rachel se za potrhle běžící kamarádku stydí a postupem času se začíná vymlouvat třeba na vymknutý kotník. Když vše vyplave na povrch, Phoebe popíše svůj běžící styl takto: „Běžím jako když jsem byla malá, protože to je jediný způsob, jak mi to připadá zábavné. Nikdy totiž nepoběžíš tak rychle, jako když tě v tvých představách honí Satan.“

 

issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA