5 trumfů Georginy Rodríguez, které mohou inspirovat i vás

 

Miliony žen denně sledují na Instagramu její pohádku a přály by si být na jejím místě. Všechny si pokládají stále stejnou otázku: Jak to udělala, že slavného fotbalistu tak okouzlila? Ronaldo určitě potkal za svůj život mnoho takových jako je ona, ale ji si vybral za partnerku, matku své dcery Alany a budoucích dvojčat, jejichž jména pár zatím ještě neprozradil. Jak se Georgina vypracovala tam, kde je dnes? Přinášíme zajímavé body, které by se vám mohly hodit.

1. Je ochotná pomáhat lidem kolem sebe

Se známým fotbalovým velikánem by se pravděpodobně nikdy neseznámila, kdyby nevyšla vstříc svému kolegovi a nesouhlasila s tím, že zůstane v práci o třicet minut déle, aby přijala jednoho z klientů. Tím klientem nebyl nikdo jiný než Ronaldo. Georgina tehdy pracovala jako prodavačka v madridském butiku Gucci a o životě mezi smetánkou tak možná jenom snila. Ani tehdy, když Ronaldo obchod navštívil, neměli možnost si spolu popovídat, ale přeskočila jiskra a o pár dní později se potkali na společenské akci, kde už prostor pro konverzaci a trochu toho flirtování byl. „Myslím, že budu mluvit za oba, když řeknu, že to byla láska na první pohled,“ prozradila později médiím a zopakovala to i ve svém dokumentu I am Georgina Rodríguez, který nedávno odvysílal Netflix.

 

Georgina Rodríguez

 

2. Působí jako rovnocenný partner

Během dvou měsíců, které následovaly po jejich prvním setkání, si určila své postavení. Zatímco byl Cristiano velmi zaneprázdněný svými profesními výzvami, Georgina zažila několik rodinných nezdarů, kvůli kterým se stáhla do sebe. Nikdy ale neudělala to, že by Ronaldovi brečela na rameni a dělala ze sebe nešťastného člověka, kterého je třeba za každou cenu utěšovat. Jako by si bez něj nedokázala poradit. Naopak. Nechala partnera volně dýchat a sama se obklopila známými lidmi, které má ráda a kteří tu pro ni vždy byli v těžkých situacích.

3. Netlačí na pilu a vše nechává přirozeně plynout

I když už byla oficiálně brána jako Ronaldova přítelkyně, nevyužívala hned jeho peněz a majetku, ale dál se chovala jako za starých časů. Do práce vždy jezdila autobusem a on ji po večerech vyzvedával v jednom ze svých luxusních aut – Rolls-Royce, BUGATTI a dalších. To sice zpočátku všem připadalo zvláštní, ale Georgina si tím zajistila to, že o ní nikdo nemluvil jako o zlatokopce, za kterou se rozhodně nepovažuje. Cristiano k tomu řekl, že je úplně normální, že dál řídí svá auta, nebere si taxi a Georgina jezdí autobusem. I když mohl, nespěchal, aby jí koupil auto a ona to po něm ani nechtěla. Došli k tomu přirozeně později. Také okamžitě nedala výpověď v práci jen proto, že chodí s miliardářem. Pokračovala v práci v módním obchodě a i nadále lpěla na tom, aby vydělávala vlastní peníze, protože věděla, že ji Ronaldo může kdykoli opustit. 

 

Georgina Rodríguez

 

4. Nepolevila a pracuje dál

Vše, čím byla Georgina Rodríguez, než Cristiana poznala, si přenesla i do vztahu s ním. Přísnost, pracovitost, disciplína v řízení… to vše nyní využívá jako poradkyně, ale i manažerka v některých Ronaldových podnicích, hotelech, kosmetickém centru apod. Zároveň je chytrá a buduje si svou image nezávisle na partnerovi. Obklopila se agenty a veze se na vlně popularity. Utrácí, ale také obdarovává. Na jednu stranu dokáže utratit během chvilky desítky tisíc dolarů, na druhou se prezentuje jako obětavá matka a odhodlaná bojovnice za práva slabších, které finančně podporuje, a nikdo tak o ní nemůže říct, že by byla marnivá. Ronaldo sám o Georgině v jejím dokumentu říká, že není jen žena po jeho boku, ale spolehlivě funguje jako jeho zástupce ve věcech, na které nemá příliš čas. A za to je rád. 

 

Mohlo by se vám líbit

Vashtie i Ellie: Stylové ženy v hudbě, které stojí za to sledovat

Zpěvačky a raperky, které momentálně dominují nejen hudební sféře, mají často silné osobnosti a vlastní stylisty. Někdy však k dechberoucímu outfitu ani jedno nestačí. Vybrali jsme pro vás pět stylových hudebnic, jejichž modely stojí za screenshoty a jdou daleko za okoukanou vizi třpytivého body na koncertní tour.
elle.cz

 

5. Je odolná vůči tlaku

Gio také nikdy nezačala ventilovat své problémy, se kterými se musí potýkat její rodina, protože pochází z chudých poměrů, přestože její partner je jedním z nejlépe placených lidí na světě. Naopak, aby si dala čas na vybudování něčeho trvalého a zachovala si svou důstojnost, automaticky podnikla kroky k udržení vzdálenosti mezi svým partnerem a lidmi okolo, kteří by v něm mohli najít nového zachránce a neustále by ho žádali o laskavost. To jí mimo jiné její rodina zazlívá. Ona však zastává názor, že někdy je důležité odloučit se od určitých lidí, než dosáhnete úrovně, kterou si chcete chvíli udržet. Nejde o to chlubit se novým postavením nebo zavírat dveře před ostatními, ale někdo, kdo pracoval v hotelech, dělal chůvu dětem, pracoval jako prodavač v luxusním butiku, ví, že pokud existuje jedna věc, která dokáže bohaté rozzuřit, jsou to lidé, kteří je neustále prosí o peníze, jako by bez nich v životě nepřežili.

Navíc toho, že ztratí rodinu, se Georgina vůbec bát nemusí. Už teď je obklopená dětmi, které ji milují a brzy se dočká i vytoužené svatby. Ronaldo se už v roce 2019 ITV přiznal, že snem jeho matky Marie Dolores dos Santos Aveiro je vidět jeho a Georginu procházet uličkou. „Jednoho dne se určitě vezmeme,“ řekl a vypadá to, že to možná bude už letos po narození dvojčat.

 

Zdroje: Thesun.co.uk, world-today-news.com