7 outfitů Zoë Kravitz, které chceme okamžitě okopírovat

 

Snad je to jedinečnými geny, které tato žena zdědila, snad je to jejím nonšalantním přístupem k životu, ale módní styl Zoë Kravitz je opravdu dokonalý. Dokáže být ležérně elegantní i vášnivě dramatická a nikdo nekombinuje grunge a glam tak jako ona! Proto je to právě ona, komu bychom v redakci bez zaváhání vykradly šatník. A především si děláme zálusk na tyto kousky... 

Zoë Kravitz na telefonu: Proč Catwoman nosí rudou rtěnku i k teplákům

elle.cz

Zoë Kravitz

 

1.

Pojďme začít velmi dramaticky. Toto je outfit “to die for”. Takto oblečená/neoblečená přišla Zoë na MET Gala 2021. Na červený koberec zvolila odvážný a sexy naked dress Saint Laurent a jako doplněk jí posloužil i nový přítel Channing Tatum. Kdo by nechtěl být alespoň na chvíli na jejím místě v jejích šatech s tak dokonalou figurou...? #KdyžToMáteTakToUkažte 

 

Zoë Kravitz

 

2.

Víte, jak ozvláštnit i “obyčejné” skvěle padnoucí džíny? Stačí je dát do kontrastu s výrazným topem a svůdnými podpatky. Potom můžete klidně usednout i do první řady prestižní fashion show. Po boku tak stylového člena rodiny, jakým je Lenny Kravitz se musíte blýsknout! 

 

Zoë Kravitz

 

3. 

Jestliže hledáte dokonalý outfit na přelom sezony podzim/zima, pak zakončete své pátrání právě zde. Kombinace kostek a klasického camel kabátu je nesmrtelná a toto spojení se žlutou barvou je top! 

 

Zoë Kravitz

 

4.

Zastaralé módní návody by vám jistě odhalily, že kombinovat potisky, by byl ten nejvyšší fashion hřích. Avšak dnes je již mnohem osvícenější doba a když postupujete vkusně, můžete jen získat a dostat se tak do stylingového nebe. V tomto případě má za nás Zoë mnoho plusových bodů - či puntíků? 

 

Zoë Kravitz

 

5.

Oversize střihy vládnou světu módy! Vezměte košili a kalhoty o dvě čísla větší a celý look doplňte lodičkami jako Zoë, pro více feminní vzezření.  

 

Zoë Kravitz

 

6.

Další MET Gala, další záviděníhodný sexy look. Odhalená kůže může působit lacině, ale v podání ambasadorky YSL jen chcete vidět víc. Ať už jste muž či žena... 

 

Zoë Kravitz

 

7.

Oživte malé černé trochou punku tím, že přes ně hodíte klasickou denimovou bundu, kterou necháte ležérně padat z ramen. Možná budete mít lehce omezenou mobilitu, ale za ten cool vibe to stojí! 

Lenny Kravitz: Ulice byla moje vysoká škola

elle.cz