9 lovestory slavných: Kdo si řekl ANO na sv. Valentýna?

 

Elton John, Orlando Bloom nebo Adriana Lima… To jsou jen některé star, které si vybraly svátek svatého Valentýna k tomu, aby udělaly další krok ve svém vztahu. Zatímco některým dalo vymýšlení, jak svůj protějšek ohromit, pořádně zabrat, jiní se na to zas až tak nepřipravovali a prostě do toho šli po hlavě. Okamžiky to každopádně byly krásné a nezapomenutelné, bohužel ne všechny měly šťastný konec. Největší smolařkou, které ani sv. Valentýn nepřinesl štěstí, je zpěvačka Lady Gaga. Ta na svou osudovou lásku teprve čeká a zatím si užívá pozornosti na jevišti a před kamerou, kde se jí více než daří. 

Naopak nejdéle vydržela láska herečce Salmě Hayek a francouzskému byznysmenovi Francois-Henri Pinaultovi, kteří po jedenácti letech vztahu v roce 2018 obnovili svůj manželský slib. „Myslela jsem si, že jedeme do lázní. Kdybych věděla, že mě překvapí tímhle, oblékla bych si jiné šaty,“ vtipkovala Salma poté na Instagramu. Lásku na celý život si znovu slíbili na pláži při západu slunce za účasti dcery Valentiny Palomy. Obřad pak herečka pomyslně zakončila hozením kytice, kterou nechytil nikdo jiný než právě dcera.

Pokud i vy hledáte inspiraci k položení oné zásadní otázky „Vezmeš si mě?“, nebo jste jen beznadějní romantici, pokračujte do naší galerie, abyste viděli, které současné i bývalé slavné páry si vybraly tento zamilovaný den pro zásnuby či sňatek. 

 

REKLAMA