Beyoncé hledající sebe samu a komunikující sebepřijetí

 

Dnes oslavuje čtyřicáté narozeniny – to jsou kulatiny, které dokáží v životě převrátit leccos. „Stejně jako mnoho jiných žen jsem i já cítila tlak na to, abych byla páteří své rodiny a společnosti. Ne vždy jsem ale měla čas na sebe, ne vždy jsem byla ve svém životě na prvním místě. Více než polovinu dosavadního života jsem bojovala s nespavostí. Mučila jsem si svaly na nohou nošením bot s vysokými podpatky, vlasy jsem si ničila kulmou a kůži na obličeji líčením,“ řekla zpěvačka v nedávném rozhovoru pro Hearts Media.

V době sebepřijetí a na pozadí kariéry, která se pro mnoho žen stala symbolem neohroženého ženství, se však rozvíjel velmi intimní a osobní příběh jedince, kterého postupně pohlcoval průmysl, jehož soukolí pomohl budovat. „Dlouho jsem trpěla se sebepřijetím, byly doby, kdy jsem neměla ráda své tělo a trápila jej drsnými dietami, které mě oslabovaly.“ Během karantény tak zpěvačka poprvé výrazně pocítila, že je třeba změn.

 

 

Na střeše svého domu prý chová včelstvo a s manželem, rapperem Jay-Z plánují založit vlastní konopnou plantáž a farmu. Mnohé zdroje napovídají, že s těmito kroky brzy přijde i vlastní značka kosmetiky. Jiné zdroje z okolí magazínu Rolling Stones zas veřejnosti v komentářových sekcích našeptávají, že připravuje album. Od jejího hvězdného Lemonade, z roku 2016, totiž čekáme na další dávku Beyoncé. 

Novému hudebnímu projektu napovídá i zpěvaččina výprava za vlastními kořeny. V jednom z rozhovorů se zmínila, že pátrala po svých předcích a vysledovala svou rodinu až k otrokáři, který se zamiloval do otrokyně, jež si později vzal za ženu. „Přemýšlela jsem o tom, co to znamená, pokoušela jsem se to dát do širších souvislostí. A myslím si, že je to důvod, proč mě Bůh požehnal dvojčaty,“ řekla.   

Co tedy od této divy nyní čekat? Po inspirativním otevření vnitřního světa a přenastavení hodnot to může být buď další revoluční deska, nebo angažovaný lifestylový projekt. Obojí však bude rozhodně překvapující.

REKLAMA