Král bručounů Ben Affleck. Proč skutečně nedoprovodil JLo na Met Gala?

Sama navzdory očekáváním

Čtyřiapadesátiletá zpěvačka je ostřílenou návštěvnicí Met Gala. Ať už s doprovodem nebo sama, účastní se ho pravidelně. Od chvíle, co je vdaná za Bena Afflecka, se ale samozřejmě očekává, že ji její hvězdný muž bude na akce takového formátu doprovázet. Zvláště ve chvíli, kdy se jeho ženě dostane té cti, že je jednou ze čtyř významných osobností, které po boku Anny Wintour spolupředsedají této epické módní akci. Herec se ale navzdory všem předpokladům v Metropolitním muzeu neukázal. Jennifer Lopez se ve své nádherné róbě musela projít po koberci imitujícím pěšinu v rajské zahradě sama.

Mohlo by se vám líbit

Lopez a Affleck se vzali: Složitý vztah se šťastným koncem

Takový příběh o lásce mezi dvěma celebritami by snad nenapsali ani mistrovští hollywoodští scénáristi. Jennifer Lopez a Ben Affleck jsou ukázkou toho, že přísloví “stará láska nerezaví”, je pravdivé. Jak se seznámili, kdy a proč se rozešli a kde si řekli svá “ANO”? Prozkoumejte historii vztahu ctižádostivé divy a hereckého bouřliváka.
elle.cz

Jennifer v New Yorku, Ben v LA

Jako naprostá profesionálka na sobě nedala znát ani sebemenší negativní emoci. Zářila a svou přítomnost si, alespoň pro objektivy a kamery, užívala. Na dotaz, proč na akci nedorazil Ben, jeho zástupce poskytl jednoduché vyjádření. Hercova nepřítomnost prý byla plánovaná a jeho pracovní rozvrh mu neumožnil se Met Gala se svou ženou zúčastnit. Affleck zůstal v Los Angeles, kde v současné době natáčí The Accountant 2, pokračování akčního filmu z roku 2016. Je pravdou, že Ben byl dva dny před konáním Met Gala vyfotografován, jak se prochází po LA.

O stres a kamery nestojí

Herec tím okamžitě vyvolal pochybnosti, jestli je v jejich manželství všechno v pořádku. Pár byl už několikrát viděn, jak se na veřejnosti dohaduje a dokonce i na společenských akcích Ben nedokázal ovládnout své emoce a choval se naštvaně. Jennifer, které na veřejné prezentaci její osoby i jejího manželství velmi záleží, musela napnout všechny své síly a Bena konejšit, aby všechno bylo v pořádku. Ben je známý mrzout a rozhodně není jedním z těch, který by si z přítomnosti novinářů sedl na zadek. Zásadně dává otevřeně najevo, jak se cítí a co si myslí. Co si ostatní budou myslet o něm, je mu jedno. Affleck už v minulosti překonal těžkou závislost na alkoholu a musí si hlídat hladinu stresu, aby neměl nutkání znovu do problémů spadnout. Je známo, že ze závislosti na alkoholu se nikdy nejde vyléčit, že ji lze jen po zbytek života kontrolovat a držet na uzdě. Jennifer proto musí balancovat mezi tím, aby Bena příliš nezatěžovala a tím, aby působili harmonicky a nedávali médiím záminky ke spekulacím o problémech v jejich vztahu.

Mohlo by se vám líbit

Krize u JLo a Bena Afflecka? Ben nezvládá tlak, Jennifer ho uklidňuje

Spolu tvoří jeden z nejzářivějších it-clouples Hollywoodu. Jak je to ale za zavřenými dveřmi? Na veřejnost se dostávají paparazzi videa, kde se Ben tváří mírně řečeno naštvaně a JLo má spoustu práce s tím, aby ho ukonejšila. Začaly se nad jejich rájem vznášet první temné mraky?
elle.cz

Oba děláme kompromisy

Nepřítomnost na Jennifeřině velkém večeru ale nemá s jejich vztahem prý vůbec nic společného. Zdroj uvedl pro Entertainment Tonight, že Ben soukromě podporuje svou ženu a dodal, že jejich manželství je v pořádku. „Oba vědí, že to je součástí práce a navzájem si připomínají, že nejde vyhovět všem. Uznávají, na čem skutečně záleží a vzájemně podporují své talenty a schopnosti.“ Jako pár se „Jen a Ben mají dobře a jsou spolu velmi šťastní,“ dodal zdroj. „Jejich děti je ještě více sbližují. Jen a Ben chtějí pro svůj vztah a rodinu jen to nejlepší.“ Sám Affleck se v dokumentu Jennifer Lopez The Greatest Love Story Never Told rozpovídal o tom, jak se naučil dělat ve vztahu s Jennifer kompromisy v tom, jak veřejný a soukromý je jejich vztah. Jeho preferencí je soukromí. Vysvětlil: „Když jsme se s Jen předtím rozešli, katalyzátorem toho bylo obrovské množství pozornosti kolem našeho soukromého života,“ říká. „Od začátku jsem měl, co se tisku týká, velmi pevný smysl pro hranice. Zatímco Jen, myslím, že proti tomu neměla námitky tak, jako jsem to měl já. Když jsme se zase dali dohromady, řekl jsem: ‚Poslouchej, jedna z věcí, kterou nechci, je vztah na sociálních sítích.‘ Ale pak jsem si nějak uvědomil, že to není úplně fér. Je to něco jako, že si vezmete kapitána lodi a řeknete si: ‚No, ale já tu vodu nemám rád.‘ Jsme jen dva lidé s různými přístupy, kteří se snaží naučit dělat kompromisy.“

Mohlo by se vám líbit

JLo ukázala milostné dopisy od Bena. Psal je, když byl ženatý s jinou

Jejich romance plní titulky médií už několik let a teď se dostala i na obrazovky. Dokument o lásce JLo a Bena Afflecka s názvem The Greatest Love Story Never Told prozrazuje spoustu romantických detailů. Včetně toho, že Affleck psal Lopez milostné dopisy ještě jako zadaný muž. A za toto odhalení prý rozhodně není rád.
elle.cz

Ideální kompromis

Věci ohledně nepřítomnosti Bena na Met Gala si manželé vyjasnili dopředu a dopadlo to pro oba podle jejich představ. Ben si uhájil své soukromí a díky natáčení měl skvělou záminku, proč se na gala neukázat. Jennifer celý večer zářila ve svých třpytivých šatech Schiaparelli, které připomínaly motýlí křídla. Jejich výroba trvala více než 800 hodin a byly šity ručně z 2 500 000 stříbrných fólií a korálků. Jako by šaty samy o sobě nebyly dostatečně oslnivé, Lopez na sobě ještě měla sadu šperků Tiffany & Co. včetně náramku, náušnic a výrazného náhrdelníku zdobeného jedním velkým diamantem o více než 20 karátech. Řekla, že módní akce roku, které se v průběhu let sama zúčastnila více než 10krát, je „vždy příjemný čas“. „Je to tak zajímavý mix umělců a obchodníků,“ řekla Lopez. „Není to jen hudba nebo film, jsou tu všichni od módy, filmu, hudby i z byznysu a vznikají tu opravdu zajímavé interakce.“

Mohlo by se vám líbit

Affleck nebo Pitt: Gwyneth Paltrow porovnala exmilence. Co na to JLo?

Gwyneth Paltrow se ve veřejném podcastu překvapivě vyjádřila k tomu, který z jejich osudových bývalých mužů byl lepší v posteli - jestli Brad Pitt nebo Ben Affleck. K hodnocení řekla svoje i současná paní Afflecková, Jennifer Lopez.
elle.cz

Zdroj: ELLE.com, USmagazine.com, People.com