Happy birthday Blake! Co jste o této úchvatné herečce nevěděli?

 

Blake se přiznává, že jejím největším idolem je Martha Stewart (taková česká Jiřina Bohdalová). Ta si zahrála na dobrou vílu, když v roce 2012 zachránila Blake svatbu. "Naše svatba by bez Marthy byla katastrofa. Zavolali jsme jí a ona nám poslala svůj tým lidí a poprosila své přátele, aby nám půjčili statek v Jižní Karolíně a veselka dopadla na jedničku," uvedla pro Daily Mail.

Narodila se do herecké rodiny, ale jejím snem bylo studovat na univerzitě ve Stanfordu. V šesti letech se ovšem přihlásila na castingy Mrs. Doubtfire, ale roli dcery Robina Williamse nakonec nezískala. Bratr Eric ji trochu donutil v jejích 15, aby zkusila konkurz na film Sesterstvo putovních kalhot. "Přesvědčil mě během naší společné cesty po Evropě. Sednul si a útočil na mě otázkami, co vlastně chci v životě dělat. Sestavil mi tabulku a já zjistila, že vlastně vůbec nevím, co do budoucna, a tak jsem se rozhodla jít na konkurz," řekla Blake pro Insider. Film Sesterstvo se stalo hitem a Blake se pomalu začala prosazovat i v televizi.

Nová verze seriálu Gossip Girl už teď diktuje módní trendy

elle.cz

Fanoučci Sesterstva začali v roce 2009 s kampaní, aby Blake hrála Serenu van der Woodsen. Castingový ředitel televizní show David Rapaport se toho chytl a pozval Blake na konkurz. David se do blonďaté kalifornské holky zamiloval, bohužel tomu tak ale nebylo u producentů seriálu Super drbna. Blake na ně byla moc kalifornská a málo newyorská. U druhého konkurzu jí dokonce narovnaly vlasy, ale tím to nekončilo. Sama Blake pak měla pochybnosti podepsat několikaroční smouvu. A co jí nakonec přesvědčilo? To, že bude oblékat luxusní outfity, které si bude moci nechat!

I přestože byla Blake obsazena jako holka lehčích mravů ve filmu Město a party holka ve filmu Divoši, v životě nepila a jejím snem bylo vždy mít velkou rodinu s mužem svých snů. I tak měla Blake někdy "pletky se zákonem". Je neustále na cestách a podle svých slov pašuje koření a omáčky v plyšovém medvídkovi

Lively je závislá na hře Guitar Hero. Tato její posedlost byla dokonce připsána i do jedné epizody v seriálu Super drbna. Dva roky před tím, než se potkala s Ryanem, se nechala slyšet, že hledá kluka, který s ní bude chtít hrát Guitar Hero, koukat na programy o vaření a číst časopisy. Ryane?

Seznamte se s novou královnou střední školy z Gossip Girl

elle.cz