Gisele a Tom: Pohádka bez happy endu?

Gisele a Tom se seznámili v roce 2006. V podstatě šlo o rande naslepo, spojili je společní přátelé. Krásná modelka se tehdy vzpamatovávala z rozchodu s lamačem ženských srdcí Leonardem DiCapriem, s nímž prožila šest let. Poslední roky však byly bouřlivé, plné rozchodů a návratů. Leo se prý nechtěl ženit, proto se Gisele raději vzdala pozice být jednou z aktérek nejhvězdnějšího páru na světě.

Když věk nehraje roli: Hollywoodské páry s největším věkovým rozdílem

elle.cz

Dokonalý Tom s menší vadou

Tom Brady byl pro tehdy nejúspěšnější modelku ovšem větším úlovkem. I když dnes sedminásobný vítěz Super Bowlu nebyl všeobecně až tak známý jako Leonardo, ve světě sportu je jméno tohoto quarterbacka pojem. S Gisele se k sobě hodili. Oba krásní, mladí. Dokonalý pár. Přesto později na povrch vyplula jedna menší vada na jejich romantickém vztahu. Brady se měl stát otcem a nastávající maminkou nebyla Gisele. Sportovec před brazilskou modelkou totiž randil s herečkou Bridget Moynahan, která mimochodem ztvárnila například Natashu od pana Božského ze Sexu ve městě. A právě dva měsíce poté, co Gisele a Tom odhalili svůj vztah, vyšlo najevo, že Bridget s Tomem čeká dítě. I toto však slavný pár překonal.

Pan a paní Dokonalí

Romantická svatba se konala hned dvakrát. Pár si řekl své „ano“ 26. února 2009 během katolického obřadu v kostele v Santa Monice, 5. dubna 2009 si manželé zopakovali větší církevní obřad v Kostarice. Již v prosinci přivítali na svět syna Benjamina Reinu Bradyho, o tři roky později se jim narodila Vivien. Rodinné štěstí bylo naplněné, dokonce i s Bridget měl pár dobré vztahy, takže součástí velké rodiny se stal i syn John z Bradyho předchozího vztahu.

Nejlepší z nejlepších

Gisele a Tom pravidelně vyhrávali ankety o nejkrásnější pár. Nešlo ale pouze o soutěže postavené na subjektivním názoru. Slavná couple spojila své síly i ve sféře úspěchu, proto se několikrát umístila na špici žebříčků nejbohatších párů. Když se Gisele stala první modelkou, která se mohla pochlubit miliardovým majetkem, úspěch byl zpečetěn. Jenže úspěch v kariéře začal být vykupován neúspěchem v soukromí.

Sen se rozplýval

Oba se živili profesemi, které limituje věk. I když je Gisele stále krásná, chození po molech a neustálé stresy během fashion weeků již neměla zapotřebí. Proto v roce 2015 oficiálně ukončila svoji modelingovou kariéru. A nejspíš tak trochu čekala, že Tom ve sportu také zvolní. Jenže to se nestávalo. Brady je stále aktivním hráčem a z okolí páru stále častěji unikalo, že Gisele vadí, jak její muž tráví málo času s rodinou. Postupně trávila čas s dětmi jinde, což jen umocňovalo spekulace o blížícím se rozvodu. Slavný pár dlouho mlčel, co se stalo, můžeme pouze spekulovat.

Zvládli vše rychle a s noblesou

Před pár týdny oba potvrdili, že se rozcházejí. V přátelském duchu a s tím, že prioritou pro ně vždy budou jejich společné děti. Měla to být Gisele, která definitivně podala žádost o rozvod, muselo jít však o pečlivě připravovaný krok, protože žádost byla podána na konci října a už v listopadu byl pár rozveden. Díky předmanželské smlouvě se bude skoro s lehkostí dělit jejich majetek v odhadované hodnotě 733 miliónů dolarů. Sen o krásném a dokonalém manželství se sice rozplynul, ovšem ukázala se však naděje, že i když jde o velké peníze a jistě nemalá ega, dá se rozchod vyřešit s noblesou a vzájemným respektem.   

Zdroje: People.com, Stylecaster.com, Cbsnews.com, Dailymailco.uk, Luxurylaunches.com