Golden kids: Nejhýčkanější děti slavných párů. Co jim můžeme závidět?

Blue Ivy Carter

Dnes už desetiletá dcera Beyoncé a Jay-Z byla už dva dny po svém narození časopisem The Times vyhlášena nejslavnějším dítětem světa. Ostatně ještě než přišla malá celebrita na svět, její rodiče nechali na její jméno zaregistrovat ochrannou známku. Kromě toho se stala také nejmladší držitelkou ceny Grammy za nejlepší hudební video a tím si vysloužila také zápis v Guinessově knize rekordů. Blue Ivy Carter rozhodně není dítě, které by rodiče úzkostlivě střežili před médii. Naopak své rodiče už odmala doprovází na nejrůznější společenské akce a pro tyto příležitosti má dokonce svého stylistu. Manuel Mendez obléká na společenské akce i její matku Beyoncé a je zodpovědný za to, aby i Blue Ivy vypadala mnohem lépe než obyčejná malá holčička. Naposledy o sobě dala Blue Ivy vědět na gala aukci Wearable Art, kde za pobaveného přihlížení svých rodičů vydražila diamantové náušnice za 80 000 dolarů.

Blue Ivy Carter a Beyoncé

North West

North, nejstarší dcera Kim Kardashian a Kanye Westa, se narodila v roce 2013 jako první ze čtyř společných dětí tohoto dnes už bývalého páru. Devítiletá celebrita jednoho dne převezme módní značky, které vytvořili její rodiče. Do té doby se bude školit po boku té nejpovolanější – své matky a módní ikony Kim Kardashian. Ačkoli si děvčátka jejího věku listují katalogy hračkářství, North z první řady vybírá modely z runwaye. Svou matku doprovází na módní akce a využívá dokonce služeb stejné stylistky, Danielly Levi. A nebojí se dokonce jasně projevit svou vůli. Když jí přišlo, že jí paparazzi na módních show věnují více pozornosti než dění na mole, napsala na svou pozvánku nápis „stop“ a zvedla ji do výšky. Dala tak jasně najevo, co si o jejich konání myslí.

North West a Kim Kardashian

Prince George

Převzal žezlo po svém otci, princi Williamovi, který byl jako následník trůnu odmalička bedlivě sledován. Jako nejstarší z nejmladší generace british royals je už od chvíle svého narození pod drobnohledem médií, které číhají na každé jeho gesto, pohled a hlavně neplechu. Malý neposeda je pro svou roztomilou tvářičku miláčkem veřejnosti. Spolu se svými sourozenci princeznou Charlotte a princem Louisem jsou ale na hony vzdáleni od normálního dětství. Na jejich vzdělání a vychování jsou kladeny enormní požadavky, stejně jako na ochranu jejich bezpečí. Přes to všechno se ale Kate a Wiliam snaží George i jeho další dva sourozence co nejvíce udržet mimo záři reflektorů a zajistit jim v rámci možností co možná nejnormálnější dětství. Jako jedni z mála nevymetají s rodiči večírky, módní akce, nemají Instagramové účty, ani s rodiči nesdílí služby stylisty. Až na život v královském paláci s korunkou na hlavě jsou to v těchto poměrech skromné a normální děti.

Princ George a princ William

Stormi Webster

Sotva se narodili, už začali určovat trendy. Další z prominentních dětí, které kraluje Instagramu, TikToku i hledáčku médií je opět z Kardashian-Jenner klanu. Stormi Webster, čtyřletá dcera Kylie Jenner a Travise Scotta, sklízí chválu módních expertů, protože vypadá jako zmenšená kopie své matky oblečená do stejně vybraných modelů. Na nákupy s mámou vyráží třeba s mini kabelkou Prada nebo Louis Vuitton, v kozačkách nad kolena, peněženkou za 3 300 dolarů pocházející ze spolupráce jejího otce se značkou Dior, v černém koženém topu nebo v kompletu Gucci. Dopravuje se v kočárku Fendi a na palubách private jetů. Sdílí stejného stylistu s Blue Ivy Carter, ale ten si dává velký pozor na to, aby každou z malých slečen oblékal originálně a udržoval u každé její originální rukopis.

Stormi Webster a Kylie Jenner

Alexander Pljuščenko

Devítiletý „malý car“, jak se přezdívá synovi ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka a ruské celebrity Jany Rudkovské, žije pohádkové dětství. Mnohonásobný olympijský vítěz a šampion v krasobruslení svého syna vychovává v okázalém luxusu. Je zvyklý na přepychové bydlení, záplavy dárků a prominentní zacházení. Už od miminka se objevuje v módních kampaních, chodí módní přehlídky a fotí si outfity na svůj Instagram. Na druhou stranu je ale malý Gnóm (neboli skřítek), jak mu rodiče přezdívají, odmala tvrdě drilovaný. Rodiče rozhodli, že půjde ve šlépějích svého otce a od chvíle, co se naučil chodit, začal také bruslit. Jeho tréninky jsou tak tvrdé, až se ho veřejnost, která je vídá na Alexandrově Instagramu, hlasitě zastává. Když se chlapci navíc na tréninku nedaří nebo se proviní jiným způsobem, údajně dostane trest v podobě bití páskem a zamknou ho ve skříni. Jeho rodiče v tom ale nic špatného nevidí, naopak. Chtějí ze svého syna tvrdými tresty vychovat slušného a disciplinovaného člověka.

Alexander Pljuščenko a Sergej Pljuščensko

Zdroj: Wikipedia Commons, People.com, Instagram, hellomagazine, stylectory.net