Ikony rodiny Beckham: Která z žen převezme po "Posh" žezlo módní star?

Málokdo by řekl, že noblesní a tichá Victoria, tehdy ještě Adams, prorazí ve světě showbyznysu mnohem víc než ostatní z pětice dívčí skupiny The Spice Girls. Nebo dokonce, že bude udávat módní trendy. Vždyť Victoria si nikdy nepotrpěla na platformy, ani na příliš vyzývavé barevné outfity a leckdy až bizarní účesy, které nosily ostatní „Spajsky“. Po rozpadu kapely se ale Victoria našla v odvětví, kterému rozuměla mnohem více – módě. 

Silná značka – Victoria a David

Victoria si ze své hudební éry nesla dvě devízy – pověst módní ikony a post něžnější polovičky ikonického módního páru. Právě ještě za doby Spice Girls měla možnost seznámit se s fotbalovou modlou Británie, Davidem Beckhamem. Urostlým sportovcem, jehož účesy kopírovali kluci po celém světě. Oba vytvořili ještě silnější tandem, stali se tak klenotem Británie, obdobně jakým je pro ostrovní stát královská rodina. Není divu, že když se přestěhovali do společného domu, začalo se mu říkat Beckinghamský palác, což byla narážka na sídlo královny.

 

David and Victoria Beckham

 

A zrodil se brand Victoria Beckham

Počátek Victoriiny značky je opět spojen s Davidem. Nejprve oba propagovali džíny společného brandu dVb Style, v roce 2007 se Victoria rozhodla založit vlastní módní značku. Elegantní a minimalistické modely střízlivých barev a uměleckých střihů si získaly uznání od těch nejpřísnějších módních kritiků v čele s Annou Wintour. Victoria se rovněž pustila i do odvětví kosmetiky, od roku 2019 má řadu Victoria Beckham Beauty a nebrání se ani kolaboraci. Velmi úspěšné jsou její linie pro sportovní značku Reebok. Jedinou kaňkou na půvabu Victoriiny značky jsou červená čísla, v nichž se návrhářčina firma nachází. Naštěstí je tu opět David Beckham, který poskytne slušnou finanční záplatu, aby firma jeho milované ženy nezkrachovala. 

Tři kluci a miláček Harper

Aby ale slavný fotbalista svoji ženu nehýčkal, vždyť mu porodila čtyři krásné děti. Poměrně rychle za sebou přišli na svět tři kluci – Brooklyn, Romeo a Cruz. I když chlapci patří rovněž mezi ikony a každý z nich má zkušenosti s focením reklam, přecejen si fanoušci Beckham couple povzdechli, jaká je škoda, že si Victoria nemůže hýčkat malou princeznu. Zadařilo se počtvrté, šest let po narození nejmladšího Cruze přišla v roce 2011 na svět holčička jménem Harper. Ještě prakticky v zavinovačce dostala nálepku módní ikony.

Malá Harper ale naštěstí není otrokem ambicí rodičů, kteří chtějí mít za všech okolností vše perfektní. Holčička sice nosí modely od věhlasných značek typu Stella McCartney, Burberry, Chloe a dalších, rodina ji ale nijak netlačí do popředí jako dětskou módní star. Extrémně štíhlá Victoria ji otrocky nehlídá ani linii, což dokazují roztomilé, lehce buclaté tvářičky. Na malé Harper je vidět, že pochází ze spokojené rodiny, která ji vede ke sportu (Harper je skvělou fotbalistkou) a noblesnosti. Malá Beckham totiž na veřejnosti nikdy neztropila rozmazlenou scénu, naopak se umí vybraně chovat. A to i na nedávné svatbě svého nejstaršího bratra Brooklyna, který řekl „I do“ lásce svého života, Nicole Peltz, dnes už i Beckham. 

 

Harper Beckham

 

Byla pro Beckhamovy stvořena   

Zdálo by se, že vstupenka do rodiny Beckhamových bude pro budoucí snachu slavného páru tvrdou zkouškou. Victoria a David však prý nikdy nepohlíželi na známosti svých chlapců skrz prsty, nedívali se, jestli mají dokonalé míry a styl. Je samozřejmě pravda, že jim chlapci ani nedali možnost přivřít oko nad trochu nedokonalou slečnou. Už samotná Brooklynova Nicola Peltz do rodiny Beckhamových skvěle zapadla. Americká herečka je dcerou bývalé modelky Claudie Heffner a amerického miliardáře Nelsona Peltze. Jeho majetek je mimochodem odhadován na 1,6 miliardy dolarů, Beckhamovi se svými 460 miliony dolarů mu mohou jen těžko konkurovat.

Nicola je stejně jako Brooklyn influencerka, na Instagramu ji sleduje 2,6 milionu lidí, Brooklyn má 13,8 milionu followers. Do svého soukromí však slavná dvojice své sledující nepustí, i z jejich svatby z letošního 9. dubna toho zveřejnili poskrovnu. Bezpochyby i to se rodičům Beckhamovým na Nicole líbí, přecejen mají jistotu, že jim nová paní Beckham nebude prodávat pečlivě střežená rodinná tajemství. Oddanost si zamilovaný pár navíc vyjádřil přijetím příjmení rodiny toho druhého. Nicola je Peltz Beckham a její muž se dnes pyšní jménem Brooklyn Peltz Beckham. Ať už jde o malou Harper, nebo o novou paní Beckham – Nicole, v obou můžeme vidět otisk Victorie, jejíž žezlo ponesou obě dívky s neodmyslitelnou vznešeností právě bývalé „Posh Spice“.   

 

Brooklyn Beckham a Nicola Peltz

 

Zdroje: victoriabeckham.com, wikipedia.org, independent.co.uk, forbes.com