J.Lo zamířila na Netflix s dokumentem Halftime

Novinku s názvem Halftime si můžete ode dneška pustit na Neftlixu – proč Halftime? Hodinu a půl dlouhý snímek se soustředí na rok 2019, kdy Jennifer  Lopez oslavila 50. narozeniny a jak sama říká, šlo o rok, kdy se jí začaly plnit veškeré sny. Ale nejde jen o výčet jejích úspěchů. Halftime představuje zpěvačku, herečku, tanečnici a podnikatelku jako dříče a silnou osobnost, která ví co chce a od teenagerovského věku cíleně buduje svoji kariéru. Jennifer Lopez se narodila v roce 1969 v Bronxu rodičům původem z Puerto Rica. Debutové album vydala v roce 1999 a nyní má za sebou vystoupení na Super Bowlu – prestižní událost potvrzující status těch nejzářivějších amerických hvězd – a je jednou z nejlépe placených latinskoamerických hereček.

 

 

Právě její společné vystoupení s Shakirou v poločase Super Bowlu patří mezi highlighty dokumentu. Dalším milníkem z roku 2019 je role Ramony, kterou Jennifer ztvárnila ve filmu Hustlers, a konečně se tak dočkala kladných recenzí nejen od široké veřejnosti, ale také od odborné kritiky. Nominace na Oscara se však navzdory očekávání nedostavila. Rok 2019 patřil také úspěšnému světovému turné s názvem It’s my party a jako by toho už tak nebylo dost, Jennifer na sebe ten samý rok strhla pozornost na milánském fashion weeku, když vyšla na molo v nové verzi kultovní tropické róby od Donatelly Versace. Ano, v té s proklatě hlubokým výstřihem, které si poprvé vzala na předávání cen Grammy v roce 2000.  

Dokument je zároveň retrospektivou a intimním pohledem do zákulisí života, který se zdá být splněným snem každé druhé holky. Jennifer Lopez ale přes dvacet let žije pod drobnohledem médií a bulváru, který častěji než její pěvecké a herecké výkony řeší její pověstné pozadí, hledá přibývající vrásky a rozebírá vztahy, ideálně pokud je zrovna provázejí problémy. V dokumentu přiznává, že vždy věřila tomu, co se o ní psalo a co o ní lidé říkali. A také že, ač se to nezdá, nikdy neměla velké sebevědomí. Celý život bojuje za to, aby byla vidět, slyšet a aby byla brána za seriózní zpěvačku i herečku. 

 

Jennifer Lopez

 

J.Lo se také stala symbolem naší 2YK nostalgie. Jako by nám nestačily módní trendy z roku 2000, které aktuálně vrací úder, opět se dal dohromady také ostře sledovaný pár té doby – Jennifer a herec a režisér Ben Affleck, aka Bennifer. Že nejde jen o sen (anebo PR strategii) potvrzuje zpráva, že už kdysi zasnoubený hvězdný pár chystá opět svatbu. „Jsme dva nesmírně šťastní lidé. Opravdová láska dostala druhou šanci,“ říká Jennifer. 

Halftime měl premiéru před pár dny na filmovém festivalu Tribeca. Ať už patříte mezi fanoušky popové divy nebo ne, jedno se Jennifer Lopez nedá upřít a to neskutečná energie, která provází celý film i její zářivou kariéru.  

 

Zdroje: glamourmagazine.co.uk, nytimes.com, netflix.com