Kdo je ta Zendaya?

Třiadvacetiletou vycházející hollywoodskou hvězdu jste mohli zaregistrovat už před skoro deseti lety na Disney channelu v pořadu Shake It Up, odkud se vypracovala až na billboardy ke kampani nové vůně Idôle od Lancôme. O okouzlující zpěvačce, herečce i tanečnici ještě určitě uslyšíme, teď je však na čase si připomenout, co o ní víme.

Zendaya Maree Stoermer Coleman se narodila 1. září 1996 v Kalifornii. Vyrůstala se svými pěti nevlastními bratry z otcova prvního manželství a vždy vynikala svou pečlivostí. „Jsem perfekcionistka, což se moc nelíbilo mým učitelům ani spolužákům,“ přiznává. Komu to naopak vyhovovalo byli filmoví a televizní producenti, kteří mladou herečku obsadili do svých trháků. Kdo může říct, že si ve dvaceti letech zahrál ve Spider-Manovi?

Buďte z ní v euforii

Nás v redakci dostala rolí v seriálu HBO Euforie. Příběh o teenagerech, kteří holdují drogám, alkoholu a sexu si vás získá nejen svým vizuálem, hudbou, střihem, ale především skvělými hereckými výkony. A hádejte, kdo v něm hraje hlavní roli. Zendaya. Být rapperem Drakem, také bychom seriál produkovali. Vidět jste ji mohli také v oblíbeném filmu s Hughem Jackmanem Největší showman, kde si zahrála artistku s růžovými vlasy Anne Wheeler.

Kromě herečky je Zendaya také tanečnicí a zpěvačkou. V roce 2013 vydala své první album Zendaya, z něhož jste pravděpodobně slyšelipísničku Replay, která se stala hitem po celém světě.

Nový idol

Na Instagramu influencerku sleduje přes 60 milionů lidí, a tak není divu, že má mnoho zajímavých spoluprací. Kromě zmíněné kampaně na vůni Idôle, pracovala pro kosmetickou značku Covergirl nebo organizaci Unicef. Objevila se také na titulních stranách předních módních magazínů nebo nově v kolekci Tommy Hilfiger.

A jak se líbí Zendaya vám?

Galerie: 20 outfitů Zendayi, které milujeme