Kendall Jenner není perfektní. Toto jsou její největší přešlapy

 

Když modelka, a podle nás i nejlépe oblékaná členka klanu Kardashian-Jenner, z kraje tohoto roku nafotila kampaň pro SKIMS - značku spodního prádla své sestry Kim, okamžitě se stala trendem celého internetu. Není divu, tak sexy tělo a titěrné kalhotky ani Instagram dlouho neviděl! Ovšem Kendall nás chtěla okamžitě na Twitteru ubezpečit, že ani ona není tak perfektní, jak se může na první pohled zdát a napsala: “Jsem dívka, která má extrémní štěstí. A moc si toho vážím. Ale chtěla bych, abyste věděli, že já mám také špatné dny jako vy. Jste krásní takoví, jací jste. Vše není vždy tak dokonalé, jako se to jeví.”  

 

 

Možná lehce blahosklonná informace, ale výmluvná. Až budete sledovat její stories s jiskrou závisti v oku či ji spatříte na molech nejprestižnějších fashion weeků, vzpomeňte si také na její největší přešlapy, na které by slavná modelka nejraději zapomněla. Pak si uvědomíte, že měla na Twitteru vážně pravdu. Není perfektní. Jde jen o obrázek dnešní vizuálně zaměřené společnosti, kterou žene kupředu touha po naprosté dokonalosti. Na chyby však máme právo všichni... Ačkoliv v dnešní “cancel coulture” je možná Kendall stále jen jeden chybný krůček od od irelevance... Kdo je na tom tedy hůře či lépe?  Vy nebo ona? Pojďte si s námi projít její největší fuck-upy, kdi si svět soudil a připomeňte si, že opravdu nikdo nemá život jako z pohádky.  

Holka bez talentu a geniální podnikatelka. Kim Kardashian slaví 41!

elle.cz

Reklama na Pepsi 

V srpnu roku 2017 se modelka stala tváří Pepsi a místo toho, aby tento úspěch slavila, musela čelit obrovské vlně kritiky. Jednadvacetiletá dívka v reklamě podává policistovi plechovku s nápojem, aby tak zmírnila tenzi politických protestů s úsměvem na rtu... Velmi nevhodné gesto v napjaté době, kdy bylo hnutí Black Lives Matter na svém vzestupu a společenské klima neumožňovalo přešlapy v tomto směru. Reklama byla natolik kontroverzní, že byla vysílána pouze jeden jediný den, a poté ji společnost stáhla. Modelka se v slzách omluvila všem, které tímto krokem urazila.

 

 

Fyre Festival 

Zasvěcení již tuší. Tohle byl skandál takových proporcí, že o něm dokonce najdete dokument na Netflixu. Znělo to opravdu jako pohádka: letní festival na soukromém ostrově na Bahamách inzeroval naprostý luxus. Když však hosté dorazili, byla to katastrofa. A někteří influenceři, kteří byli zapojeni do proma této akce, mezi nimi i Kendall, museli pykat spolu s pořadateli...  

 

Kylie Jenner: Nejmladší a nejvýraznější členka klanu

elle.cz

Vintage třička 

Když sestry Kylie a Kendall uvedly pod svou značkou sérii módních triček “Rap vs. Rock” svět se v peklo obrátil a vyčítal jim obrovský nedostatek citlivosti a taktu. Slavné duo totiž použilo klasické obrázky hudebníků jako Metallica, Led Zeppelin, Pink Floyd atd. a přidalo své tváře... Nejvíce diskutované byly návrhy, které zobrazovaly zesnulé hvězdy Tupaca a Notorius B.I.G. Dokonce i matka Biggieho se zapojila do této vlny kritiky a nazvala tento koncept “neuctivým a nechutným”. Sestry se za své pochybení veřejně omluvily na Twitteru. „Tyto návrhy nebyly dobře promyšlené a hluboce se omlouváme každému, kdo byl naštvaný nebo uražený, zejména rodinám umělců. Jsme velkými fanynkami jejich hudby a nebylo naším záměrem tyto kulturní ikony jakkoli znevažovat. Trička byla stažena z maloobchodu a všechny obrázky byly odstraněny. Využijeme toho jako příležitosti poučit se z našich chyb, a ještě jednou se velice omlouváme.“ 

 

Efekt Kardashian: Ovlivnily slavné sestry i váš vzhled?

elle.cz