Kim Kardashian & Met Gala: tak šel čas

Kdybychom měli jmenovat pomyslnou vítězku nejlepších šatů letošního ročníku Met Gala, pak by to byla právě Kim Kardashian. Ve stylu „oblečená neoblečená” dorazila na červený (respektive tentokrát růžový) koberec již tradičně za doprovodu svého muže Kanye Westa. A ať už tuto hollywoodskou pseudocelebritu milujete nebo nesnášíte, jedno je jisté - většina diváků na ní mohla oči nechat! 

Proto jsme zapátrali v minulosti a zde jsou všechny její legendární modely:

Kim Kardashian - 2019

2019

Kim letos oblékla šaty z dílny Thierry Muglera. A to i přesto, že francouzský módní návrhář šaty osobně nenavrhuje již druhou dekádu, udělal pro tuto krásku vyjímku právě na letošní Met Gala. Již dříve se Kim na svých sociálních sítích podělila o jeho inspiraci. Tou se stala Sophia Loren ve filmu z roku 1957 „Boy on a Dolphin”. Později také prozradila, že šaty vznikaly více jak šest měsíců.

ELLE
Kim Kardashian - 2018

2018

Toto bylo poprvé v historii, kdy Donatella Versace přetvořila jeden z návrhů svého bratra Gianniho. Sama Kim později přiznala, že ji nikdy žádné šaty neseděly tak perfektně jako právě tyto. Inspirace devadesátými léty, metalický materiál, nadčasový střih a hodně sexy! 

ELLE
Kim Kardashian - 2017

2017

Žádné šperky, jen sněhobílé pouzdrové šaty z dílny Vivienne Westwood. Tentokrát Kim poprvé vyrazila na červený koberec bez svého muže a v mnoha rozhovorech přiznala, že byla opravdu neuvěřitelně nervózní. 

ELLE
Kim Kardashian - 2016

2016

Tento rok patřil módnímu návrháři Olivieru Rousteingovi, který ji i jejímu muži pod značkou Balmain navrhl metalické brnění. Kim později přiznala, že tento rok se necítila ve své kůži, protože ještě neshodila všechna těhotenská kila. A Kanye vyvolal mnoho kontroverzních reakcí tím, že na červený koberec oblékl džíny a modré kontaktní čočky.

ELLE
Kim Kardashian - 2015

2015

Transparentní nálada pod taktovkou Roberto Cavalli. Módní návrhář Peter Dundas navrhl speciálně pro Kim tyto svůdně průhledné šaty. Kim byla v druhém měsíci těhotenství se synem a nervózní, že celý svět odhalí její skryté tajemství.

ELLE
Kim Kardashian - 2014

2014

Tento rok vyfotila jednu ze svých nejdůležitějších obálek, na které měla šaty módního návrháře Alberta Elbaze, který tvoří pro značku Lanvin. Právě proto zvolila šaty od něj i ten rok na Met Gala. S odstupem času přiznává, že pro ni měly neobvyklou barvu, ale zamilovala si je.

ELLE
Kim Kardashian - 2013

2013

První rok, co se Kim zúčastnila jako „plus jedna” svého muže Kanye Westa. Byla těhotná s dcerou North a strašně nervózní. Na sobě měla květované šaty Givenchy. V jednom z rozhovorů přiznala, že když přišla domů brečela, protože se necítila v této společnosti dobře.