Nezapomenutelné momenty Britney Spears: Polibek s Madonnou i svatba

Ikonické videoklipy 

Ačkoliv poslední roky kariéry Britney Spears spíše pokulhává, do historie se zapsala jako jedna z nejkrásnějších, nejtalentovanějších a nejstylovějších zpěvaček. Díky své slávě natočila ty nejikoničtější videoklipy s těmi nejlepšími filmaři a vytvořila díla, která se všem hudebním nadšencům bezpodmínečně vryla do paměti. Mezi její nejslavnější projekty jednoznačně patří klipy k písním „Baby One More Time“, „Oops!... I Dit It Again“, „Everytime“, „I'm a Slave 4 U“ a „Toxic“. Všechny tyto klipy měly jedno společné – Britney v nich oblékla zcela legendární outfity. Kdo by mohl zapomenout na její kostým sexy školačky, ohromující třpytivou diamantovou kombinézu či vinylovou kombinézu červené barvy?

Láska s Justinem a dalšími lamači srdcí 

Život slavné zpěvačky je také spojován s pohlednými partnery, o které Spears nikdy neměla nouzi. Mezi její nejznámější drahé polovičky patřil zpěvák Justin Timberlake, se kterým se stýkala v letech 1999 až 2002. Po jejich rozchodu Justin přiznal, že jeho hit „Cry Me A River“ byl právě o jeho rozchodu s Britney. Mezi její nejslavnější momenty s Timberlakem patří jejich příchod na American Music Awards v roce 2001. Pár se totiž na udílení těchto cen oblékl do sladěných denimových outfitů.

V roce 2004 šokovala nejen své fanoušky, když se provdala za svého přítele z dětství Jasona Alexandera v Las Vegas. Pár však sňatek anuloval již po pouhých 55 hodinách. Velmi rozebírané bylo její manželství se zpěvákem Kevinem Federlinem, za kterého se provdala rovněž v roce 2004. Federline se stal otcem jejích dvou synů Seana Prestona a Jaydena Jamese. V době, kdy s ním žila, začala mít popová hvězda velké psychické problémy, které se znásobily rozpadem manželství. Její poslední láskou se stal její nynější manžel herec Sam Asghari. 

 

Britney Spears a její legendární vystoupení s hadem

 

Legendární vystoupení s Madonnou

Britney nebyla pouze hvězdou videoklipů a slavných hitů. Zazářila také díky svým show na udílení cen či slavné reklamě na Pepsi, kde se objevila po boku Beyoncé, Pink a Iglesiase. Reklama z římské arény z roku 2004 dodnes patří mezi ty nejzásadnější hudební a komerční momenty. 

Mezi nejskandálnější činy „princezny popu“ jednoznačně patří její polibek s Madonnou na udělní cen Video Music Awards z roku 2003, během kterého starší ze zpěvaček stihla políbit také Christinu Aquileru. Jejich ikonická pusa se dostala do hledáčku médií i fanoušků také díky poslední svatbě Britney, kde se zpěvačky, jež společně nazpívaly píseň „Me Against The Music“, políbily znovu. 

Psychické problémy s neslavnou eskalací 

Kariéra Britney Spears je bohužel spojena i s mnohými nepříjemnými událostmi, do kterých se dostala kvůli psychickým problémům i závislostem. Její trable s pitím umocnil především přehnaný zájem novinářů, které prosila o to, aby jí dali prostor, aby měla čas si znovu dát život do pořádku. Zahraniční paparazzi však tolik dychtili po senzaci, že na zpěvačku vedli doslova hon. Zlom nastal 16. února 2007, kdy se po divokých večírcích a týdnech pronásledování rozhodla nastoupit do léčebny. Tam však nevydržela ani 24 hodin kvůli náporu médií. Následující noc se v drastickém psychickém rozpoložení objevila v kadeřnickém salónu v Malibu, kde se sama ostříhala dohola. Kvůli jejímu pití, nekontrolovatelnému chování a psychickým problémům jí byli odebráni oba synové. 

 

Legendární show Britney Spears a Madonny

 

#FreeBritney a nová kapitola života 

Proti tomu, aby její rodina řídila její život, začala v roce 2019 Spears ostrý boj. Fanoušci se rozhodli oblíbenou hvězdu podpořit vytvořením hnutí #FreeBritney, které následovaly miliony lidí po celém světě. Těm nebylo lhostejné, jak je s Britney zacházeno. Náročnou bitvu v roce 2021 vyhrála a nucená správa nad jejím životem byla ukončena. Událo se tak po jejím veřejném svědectví, ve kterém obvinila svůj manažerský tým a rodinu ze zneužívání a psychického týrání. Po letech pod vládou svého týmu, otce, matky i sestry se konečně mohla zasnoubit se svým dlouholetým partnerem, otěhotnět a následně se i provdat. 

Ztráta miminka a svatba

V dubu roku 2022 oznámila, že se svým o dvanáct let mladším snoubencem čeká miminko. Radost z nového života a nové etapy však dlouho netrvala. Nedlouho poté totiž přiznala, že potratila. Její svatba s Asgharim, na které nechyběly pompézní dekorace i slavné celebrity, byla tak trochu ve stínu této smutné události. I přes tuto skutečnost však pár vypadal šťastně a Britney tak oficiálně započala další kapitolu svého pestrého života. Poblahopřát slavnému páru přišla například návrhářka Donatella Versace, která se stala autorkou zpěvaččiných svatebních šatů, herečka a moderátorka Drew Barrymoore, zpěvačka a herečka Selena Gomez, zpěvačka a herečka Madonna či zpěvačka a známá dědička Paris Hilton

 

Zdroje: Hollywood Life, People, Wikipedia Commons