Bridget Jones a Baby: Vše, co musíte vědět!

Zápletka filmu je postavena na tom, že vlastně ani Bridget neví, s kým dítě čeká. Na scéně jsou dva muži: Dlouholetá láska, Mr. Darcy (britsky škrobený Colin Firth) a bohatý Američan Jack Qwant (novou postavu ve filmu hraje frajersky prošedivělý Patrick Dempsey, kterého si určitě vybavíte jako McDreamyho z Chirurgů).

Renée Zellweger přiznává, že ještě ani v průběhu natáčení (to stále probíhá a premiéra je plánovaná na podzim 2016) sami herci nevědí, kdo bude nakonec otcem Bridgetina dítěte. Jsou totiž připraveny tři různé konce. "Je to vlastně perfektní nápad. Nikdo z nás, herců a ani nikdo ze štábu netuší, jak to celé dopadne a jaký konec se vybere. Plánem producentů je, aby nikdo nic nevěděl až do premiéry."

Ano, rádi bychom vsadili na Darcyho (milujeme happy endy), ale ani Patrick není marný. Podle posledních fotek to vypadá, že Patrick si svého medvídka umí udržet a že když bude potřeba, určitě nějaký bojový chvat proti Colinovi zvládne. Ostatně z předchozích dvou dílů víme, že bojová umění nejsou Colinovou doménou, případné šarvátky s Danielem byly z obou stran spíš legrační.

colinameda fa7f8

Renée o čtyřicetileté Bridget prohlásila: "Byla pro mě výzva zjistit, v jakém životním stádiu se Bridget právě ocitá. A pro mě jako pro herečku to bylo něco jako návrat ke staré kamarádce. Miluji ji. Ona je skutečná žena. Chaotická, emotivní, ale i velmi silná. A od posledního filmu je o dekádu starší a nachází se v situacích, které jsou nové a svým způsobem legrační i tragické."

Na začátku ledna Renée dotáčela film v Somesetu ve společnosti nového filmového přítele Patricka Dempsey. Ve filmu Bridget navštíví hudební festival v Glastonbury. A koho tam Bridget nepotká? Zpěváka Eda Sheerana, který si zahrál sám sebe. Ed dokonce postnul fotku z natáčení na svůj Instagram: "Stal se ze mně na jeden den herec v novém filmu o Bridget Jones. Miluji to a vy budete taky. "

Screenshot 2015 11 23 11 14 43 1 1 b2330

Režisérka Sharon Maguire, která natočila první díl, se nyní vrací k Bridget po 15 letech: "Bridget konečně dosáhla své vysněné váhy, má velikost 40 až 42, ale stále ještě nevyřešila své romantické eskapády. Nadále se potýká s láskou a samotou. Jeden z důvodů, proč lidi komedie o Bridget milují, je, že se ztotožňují s jejím strachem ze samoty. Je to náš univerzální strach. A ve třetím díle to bude hodně i o tomto pocitu."

 

Galerie z natáčení třetího pokračování Bridget Jones: Bridget Jones's Baby!

 

Bridget Jones a Baby: Vše, co musíte vědět!