Herečka Zoë Kravitz se rozvádí

Romance Zoë a Karla začala v roce 2016, kdy je seznámil společný známý a již v říjnu se netajili svou láskou ani na veřejnosti. K zasnoubení došlo v únoru roku 2018 a byla to informace, kterou v podstatě mimochodem oznámila sama Zoë časopisu Rolling Stone, pro který fotila cover a dělala rozhovor. Když se jí autor zeptal na prsten, jen odpověděla: “A jo, no, jsem zasnoubená. Ještě jsem to nikomu neřekla - tedy myslím světu. Chtěla jsem si to nechat pro sebe.”  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Zoë a Karl se vzali v tichosti někdy na jaře roku 2019. Byl to údajně velmi skromný civilní obřad. Poté, v červenci uspořádali velkou párty v pařížském rodinném sídle Kravitzových. Jednalo se o velmi exkluzivní akci, které se účastnilo mnoho prominentních hostů například i celý část Big Little Lies Laura Dern, Reese Witherspoon, Nicole Kidman a Shailene Woodley – jen Meryl Streep údajně chyběla. A Zoe zářila v háčkovaných šatech a biker šortkách nejvíce ze všech.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Ani jeden z herců osobně rozvod veřejně nepotvrdil, ačkoliv Karl podle časopisu People odstranil všechny fotografie své “ženy” ze svého Instagramu a Zoë sdílela tajemné meme o rozchodech a lidech, kteří “již neslouží největšímu a nejvyššímu dobru”. Zatím ani není jasné, kdo si nechá jejich psa Scouta.  

Zoë Kravitz na telefonu: Proč Catwoman nosí rudou rtěnku i k teplákům

elle.cz