Slavný a slavnější: Dua, která jsou nejen svá, ale i extrémně úspěšná

Technický génius a podnikatel Elon Musk a zpěvačka Grimes

Miliardář, zakladatel kosmické společnosti SpaceX a CEO automobilky Tesla Elon Musk v roce 2018 všechny překvapil, když oznámil, že se vídá s extravagantní zpěvačkou Grimes. Kanaďanka Grimes, vlastním jménem Claire Boucher, studovala na univerzitě ruskou literaturu a neurologii a během studií začala experimentovat s hudbou. Její hudební tvorba zahrnuje široké rozmezí vlivů od elektronické hudbypřes pop, hip hop, R&B, rock až po středověkou hudbu. 

Musk je technický génius, vynálezce a inovátor, kromě toho také skvělý byznysman a aktuálně také nejbohatší člověk světa. Páru se narodil syn X Æ A-Xii Musk. Poté ale v roce 2021 následoval rozchod. Navzdory tomu ale Grimes nedávno prozradila, že ona a Elon spolu mají druhé dítě – dceru jménem Exa Dark Sideræl. Jejich vztah je zvláštní. Grimes ho popsala takto: „Neexistuje pro to žádné skutečné slovo. Pravděpodobně je to můj partner, ale je to velmi proměnlivé. Žijeme v oddělených domech, máme každý své věci. Jsme nejlepší přátelé a pořád se vídáme... Neočekáváme, že to ostatní pochopí.“ Kromě toho také sdělila, že chce mít s miliardářem alespoň tři nebo čtyři další děti.

Elon Musk a Grimes

Herečka Meghan Fox a hudebník Machine Gun Kelly

Herečka Megan Fox vstoupila do povědomí diváků v kasovním trháku Transformers a od té doby se objevila ve více než 20 dalších snímcích. Je vnímána jako hollywoodský sexsymbol a dlouhých deset let tvořila pár s krasavcem Davidem Austinem Greenem známým ze seriálu Beverly Hills 90210. Pak se ale objevila ve videoklipu úspěšného zpěváka Machine Gun Kellyho a svět brzo spatřil nový pár.

Mainstreamová herečka se po boku extravagantního hudebníka nechává strhávat k šíleným módním kreacím a výstřednostem, mezi které patří například vzájemné pití krve. Zdá se, že herečce a hudebníkovi jejich umělecky založené duše splynuly v dokonalé harmonii.

Machine Gun Kelly a Megan Fox

Kourtney Kardashian a bubeník Blink-182 Travis Barker

Nejstarší z klanu sester Kardashianových, Kourtney, využila své popularity nabyté díky reality show Keeping up with Kardashians a stejně jako další členky její rodiny na své oblíbenosti postavila svůj byznys. Rozjela web Poosh, na kterém se svým týmem čtenářkám radí ohledně životního stylu, vztahů, krásy, zdraví a dalších life hacks.

Bubeník slavné devadesátkové kapely Blink 182, Travis Barker, je zase úspěšný na poli hudebním. Se svým kamarádem, zpěvákem Machine Gun Kellym absolvoval v létě hudební turné, na kterém ho doprovázela i KK. Kourtney a Travis se začali vídat v loňském roce a letos v květnu si odbyli pompézní svatbu, na kterou pozvali i své přátele Megan Fox s partnerem MGK. Aktuálně se pár pomocí asistované reprodukce snaží o společného potomka.

Kourtney Kardashian a Travis Baker

Zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom

Katy Perry je jednou z nejznámějších světových popových ikon. Na výsluní popularity se hřeje nonstop od roku 2008, kdy vydala svůj první singl I Kissed a Girl. Od té doby získala bezpočet hudebních ocenění, vydala šest hudebních alb a téměř nepřetržitě koncertuje po celém světě. Partnerství s ní není kvůli jejímu náročnému programu právě jednoduché. Na tom koneckonců ztroskotalo i její manželství s hercem Russelem Brandem. Herec nevydýchal Katinu popularitu, nasazení a to, že ona byla ta slavnější z jejich dvojice.

Naštěstí se o pár let později potkala s někým, kdo je stejně slavný a úspěšný ve svém oboru – s hereckou hvězdou a ženským idolem Orlando Bloomem. Pirát z Karibiku ukořistil zpěvaččino srdce v roce 2016 a až na roční pauzu, kterou si na Orlandův popud dali o rok později, tvoří dodnes stabilní pár, aniž by museli omezit své kariéry. S nimi se jim dokonce podařilo skloubit i rodičovství – od roku 2020 jsou mámou a tátou dcerky Daisy Dove.

Katy Perry a Orlando Bloom

 

Zdroj: Wikipedia Commons, elle.com, usmagazine.com, poosh.com, the-sun-com