Galerie Emily Ratajkowski: Proslavia ji tvář i svůdné fotografie

Emily Ratajkowski se proslavila díky kontroverznímu videoklipu

Emily Ratajkowski je americká modelka a herečka, která zároveň v zemi platí za módní ikonu. Narodila se ale v Londýně, až poté se její rodiče přesunuli do Kalifornie. Jako dítě tíhla k různorodým zájmům, bavil ji fotbal balet i herectví. Nakonec se však ve 14 letech rozhodla začít budovat svou modelingovou kariéru. Podepsala smlouvu s prestižní agenturou Ford Models. Nadále to zkoušela i u filmu, ale hrála pouze malé role. Emily Ratajkowski se v té době teprve hledala, na rok dokonce zkusila i studium Kalifornské univerzity v Los Angeles, ale nakonec odešla, aby se naplno mohla věnovat modelingu. Nafotila mimo jiné i umělecké akty, Emily Ratajkowski se před objektivem nikdy nestyděla.

Hříšná Emily Ratajkowski

Kaia Gerber – modelka, která nemá co říct, a tak nic neříká…#DíkyBohu!

elle.cz

Průlom v její kariéře nastal v momentu, kdy se objevila v kontroverzním videoklipu, který produkoval zpěvák Robert Thicke. Píseň nesla název „Blurred Lines“ a nejvíce diskutována byla pasáž, ve které se zpívá: „Vím, že to chceš, i když říkáš, že ne.“ Písnička se i přes sexistický text stala mezinárodním hitem. Emily Ratajkowski se takřka přes noc stala celebritou. Všichni chtěli vědět více o nádherné dívce, která se ve videu objevila. V tu dobu se ještě nevědělo, že existuje i verze videa, kde je Emily Ratajkowski nahoře bez. Ta vyšla o dva týdny později a způsobila poprask. Modelka se nechala slyšet, že se považuje za feministku a na písni nevidí nic špatného.

Kdo je ta Češka, která v kampani Gucci obletěla celý svět?

elle.cz

Dnes internet baví svými odvážnými fotografiemi

Hříšná Emily Ratajkowski od té doby baví internet svými originálními odvážnými fotografiemi. Asi nejvíce se mluvilo o její nahé fotce z léta 2022, kdy zapózovala se svým psem Colombem na koberci. Modelka vedle něj leží nahá a zaujímá stejnou pózu. Pejska si pořídila v roce 2019, a od té doby ho modelčini fanoušci mohou často vídat na fotografiích, které Emily Ratajkowski sdílí. Řadě lidí ale tato fotografie přišla už příliš „ujetá“ a divná. Další skandální focení na sebe nenechalo dlouho čekat, Emily Ratajkowski schytala kritiku za uveřejnění fotografie, kde se koupe se svým synem, který má pozadí zakryté pouze nakresleným srdíčkem. Lidé se bouřili proti sdílení téměř nahého dítěte, o bezpečnosti sdílení takovýchto snímků a problematice soukromí dětí se v současné době mluví neustále.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

V současné době se modelka rozvádí s hercem a producentem Bear-McClardem. Důvodem je manželova nevěra. Zdroj časopisu Page Six prozradil, že to byl „sériový nevěrník“. Emily Ratajkowski jak se ale zdá, vůbec nesmutní. Na TikToku prohlásila, že „znovu přemýšlela o randění“. Spekulovalo se, že se měla vídat s hollywoodským hercem Bradem Pittem či komikem Petem Davidsonem. Oficiálně je ale stále single.

Zdroje: Wikipedia, Page Six, Cheatsheet, Daily Mail