Harry Styles a 10 věcí, které jste o něm nevěděli

Existuje někdo, kdo nezná Harryho Stylese? Člen britské klučičí kapely One Direction a velká teenage pop hvězda, kvůli které mladé holky křičí a omdlévají, a ty starší ho tajně milují. Proslavil se díky show X Factor, svému hudebnímu talentu a protože s One Direction prodali bezmála 5 milionů kopií hitu "What Makes You Beautiful", ale do hledáčku našich oblíbených celebrit se dostal především díky svému uvolněnému, a hodně hot, stylu. Že je velkou street style inspirací pro mnohé potvrzuje existence Twitter účtu @HarryWoreWhat, který sleduje každý jeho outfit.

V době plné tenisek, velkých mikin s výraznými grafickými potisky a logy a se skatovými a streetovými značkami na výsluní, je jeho rockový styl a mix úzkých džín, hedvábných košilí nebo roztrhaných triček s kozačkami, šátky ve vlasech i výraznými šperky, příjemným zpestřením, které dokáže "prodat" s obdivuhodným sebevědomím. Cool vypadá zkrátka vždy. Podívejte se do galerie na jeho nejlepší looky a klidně se inspirujte, i pokud jste holka – tyhle kombinace a vzory totiž může nosit každý.

A jestli vás nedostane jeho styl, pak 10 faktů, které jste o něm ještě nejspíš neslyšeli, určitě.

1. První písnička, kterou uměl nazpaměť, je ‘The Girl Of My Best Friend’ od Elvise Presleyho.
2. Zpěvákem si původně být nepřál. Než šel do soutěže X Factor, chtěl být fyzioterapeutem a začít na něj studovat.
3. Během X Factoru se seznámil s moderátorkou Caroline Flack, se kterou pak začali randit. Byl mezi nimi věkový rozdíl 15 let a jejich vztah mnoho lidí pobuřoval – včetně Harryho otce.
4. Nejčastěji obléká černou, ale za své nejoblíbenější barvy považuje modrou a oranžovou.
5. Otevřeně se přiznává, že nejraději má romantické filmy. Jeho největší oblíbenci jsou: Láska nebeská, Titanic a The Notebook.
6. Věc, kterou na holkách nesnáší je, když mluví sprostě a také by prý nesnesl kouření.
7. Jeho prostřední jméno je Edward, spíše ale slyší na přezdívku Hazza, kterou má už od střední.
8. Má ophidiofobii – strach z hadů.
9. Kromě starší Caroline Flack chodil se svými vrstevnicemi. Mezi jeho nejznámější bývalé patří Taylor Swift a Kendall Jenner.
10. Má čtyři bradavky. A nestydí se za ně, naopak se o nich ve všech rozhovorech často zmiňuje. Považuje je za pozůstatek jeho nenarozeného dvojčete.

 

Harry Styles a 10 věcí, které jste o něm nevěděli