Vážnější, elegantnější, ale stále Pink! Evoluce stylu královny rebelek

Život je změna

V začátích své kariéry nosila Pink maskulinní maskáčové kalhoty crop topy, které odhalovaly její vyrýsovaný sixpack. Poté, co porodila dvě dcery, se módní styl zpěvačky změnil. Svůj sporty rebelský styl nahradila elegantními módními kousky. Její šatník ale přesto není žádná nuda, táhne se jím jako červená nit rebelský nádech, který je Pink vlastní. Přesto, že Pink se po dvou porodech občas snažila oblečením zakrýt i pár kil, která jí ještě zbyla, umí se oblékat skvěle. Naopak je sympatické, že nepropadá ani estetickým tělesným úpravám a dokáže se stále předvést v celé své kráse. Teď se opět předvádí ve vrcholné formě, ale své tělo vnímá především jako zdravé a nepřikládá jeho estetice tak klíčový význam jako kdysi. Také její pověstný vyholený účes variuje do elegantnější podoby, přesto to stále zůstává stará dobrá Pink, na niž jsme zvyklí.

Mohlo by se vám líbit

Změna image Lady Gaga: Z královny provokatérek je skutečná lady

Kdysi rebelka, která šokovala při jakékoli příležitosti. Paparazzi i veřejnost čekali na každou společenskou akci, protože Lady Gaga pokaždé překonala sama sebe. Ostatní hvězdy v extravaganci outfitů a líčení zaostávaly daleko za ní. Ale to je minulost. Lady Gaga se proměnila a na letošních Oscarech se dokonce objevila zcela bez makeu-upu. Co stojí za totální změnou image jedné z nejvýraznějších hvězd showbusinessu?
elle.cz

Problémům se Pink staví čelem

Se svou postavou přitom měla Pink v minulosti problémy. Její pevné sportovní tělo bylo vždy spíše atletického typu a chyběly jí typické dívčí křivky. K tomu, aby neměla ráda své tělo přispělo i to, že v sedmnácti letech otěhotněla, ale o dítě přišla. Podobná situace se přitom opakovala ještě několikrát, což časem dohnalo Pink do ordinace psychoterapeuta. Za to se ale vůbec nestydí. Naopak, na to, že je schopná o svých problémech mluvit a čelit jim, je neskutečně hrdá a otevřeně to sdílí s veřejností. Mentální zdraví je pro ni naprostá priorita, stejně jako čas strávený s rodinou. V tomto ohledu ji hodně naučila covidová pandemie. Období, které byla nucena trávit doma a nemohla se věnovat tomu, co miluje, tedy koncertování a zpívání, pro ni nebylo nejlepší.

Mohlo by se vám líbit

7 rad, jak přežít krizi a zvyknout si na změny

Za posledních třicet let jsme ještě nikdy nezažili tolik změn jako v několika posledních měsících. Prakticky všechno je jinak, a tak je naprosto přirozené, že se mění také naše psychika. Štve vás, že propadáte negativním myšlenkám a život už si neužíváte tolik jako dřív? Pojďte to změnit!
elle.cz

Zpívá štěstím i smutkem

Přiznala, že během covidu přibrala asi 16 kilo a výrazně musela zpomalit své životní tempo. Nyní je za to ale vděčná. Kila má díky svému přirozenému sportovnímu nadšení a až buldočímu odhodlání všechna pryč a září zdravím a štěstím. Co si z této lekce ovšem odnesla je to, že nic na světě nenahradí to, když se člověk cítí psychicky v pořádku a má kolem sebe členy své rodiny. Obojí přenáší i do své hudby. Z lásky k dceři Willow se vyzpívala v písní Cover me in Sunshine, která s ní v písni dokonce zpívá refrén. Smutnější téma, které v sobě taky musela zpracovat a opět jí pomohla hudba, byla smrt zpěvaččina táty Jima, který podlehl rakovině prostaty. Pink měla s otcem Jimem skvělý vztah a považovala ho za svůj životní vzor a za hrdinu. Během dětství a dospívání, kdy musela projít rozvodem rodičů, měla k tátovi dokonce mnohem blíže než k mámě. Když zemřel, nazpívala píseň When I Get There, kterou zařadila i na svou poslední desku.

Evoluce stylu zpěvačky a královny rebelek Pink

Zdroj: Wikipedia, yahoo.com