Knox, Suri i Brooklyn aneb Jak vyrostly děti top celebrit

Shiloh Jolie-Pitt, Zahara Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Vivienne Jolie-Pitt, Maddox Jolie-Pitt a Knox Jolie-Pitt 

Svou početnou skupinu milovaných dětí vzala herečka Angelina Jolie na premiéru snímku Eternals. Tímto rodinným doprovodem Jolie způsobila poprask, o kterém se psalo ve všech médiích. Celebrity totiž se svými dětmi často na velké společenské akce nechodí, takže tento red carpet moment byl rychle označen za ikonický.

Angelina Jolie se stala biologickou matkou třech dětí - Shiloh, Vivienne a Knoxe. Svou lásku a péči se však již před narozením vlastních dětí rozhodla věnovat i adoptovaným ratolestem - Zahaře, Maddoxovi a také nejstaršímu Paxovi, který se se svými sourozenci na premiéře zmíněného fantasy snímku neobjevil. Jolie několik let všechny děti vychovávala společně s hercem Bradem Pittem, se kterým se v roce 2019 oficiálně rozvedla. O svěření všech potomků do své péče herečka zažádala již v roce 2016. 

Princ George, Princezna Charlotte a Princ Louis 

Mezi nejslavnější potomky známých osobností patří královské děti – osmiletý princ George, sedmiletá princezna Charlotte a čtyřletý prince Louis, který před nedávnem na jedné z velkolepých královských akcí pobavil svými úšklebky a komediálními projevy snad celý svět. Zatímco Louis se stal šlechtickým bavičem, z jeho starších sourozenců se stávají rozumné děti, kterým očividně nebude dělat reprezentace slavné britské rodiny problém. Jak je vidno v naší galerii, u George a Charlotte převládly spíše geny následníka trůnu prince Williama, malý Louis zdědil jemnější rysy po své mamince vévodkyni Kate. 

Blue Ivy Carter 

Z ikonického páru rappera, který si říká Jay-Z, a zpěvačky Beyoncé se před deseti lety stala mocná a slavná rodina narozením jejich první Blue Ivy Carter. Ta se před pěti lety chopila nové role starší sestry dvojčat Rumi a Sira, kteří pravděpodobně zkompletovali veleúspěšnou rodiny Carterů. Ačkoliv je Blue Ivy pouhých deset let, již odstartovala svou hudební kariéru a stala se nejmladší individuální držitelkou ceny Grammy i ceny Black Entertainment Television. 

Emme Maribel Muniz 

Role matky se Jennifer Lopez naplno ujala v roce 2008 poté, co porodila dvojčata Emme Maribel a Maximiliana Davida, jejichž otcem je americký zpěvák, herec a producent Marc Anthony. Úspěšná zpěvačka a herečka se za Anthonyho provdala v roce 2004, přičemž jejich rozvod byl oficiálně ukončen v roce 2014. Lopez nyní žije se svou staronovou láskou Benem Affleckem, se kterým měla vztah začátkem nového století. Zatímco její syn se na veřejnosti takřka neukazuje, dcera Emme se rozhodla následovat stopy své slavné matky i známého otce. Po boku divy s hispánskými kořeny se objevila například na pódiu v rámci halftime show amerického Super Bowlu, tedy na největší americké sportovní i kulturní akci. 

Čas plyne jako voda. Takto vyrostly slavné děti těch nejznámějších celebrit:

Lea De Seine Shayk Cooper 

Jedním z nejvíce fotografovaných dětí se stala dcera topmodelky Iriny Shayk a herce Bradleyho Coopera. Shayk se svou dcerou často chodí na procházky po New Yorku, kde svou pětiletou Leu společně vychovává se slavným hercem a milovaným idolem žen. Ačkoliv tato dvojice již netvoří pár, vypadá to, že jako rodičům jim to společně funguje. I když je úspěšná topmodelka velmi výrazná a dalo by se tak předpokládat, že má silné geny, její dcera jako by z oka vypadla Cooperovi, který si zahrál například ve snímcích Americký sniper, A Star Is Born či Terapie láskou. 

Maya Hawke 

Dětským létům už sice před pěti lety Maya Hawke zamávala, potomkem slavných rodičů Umy Thurman a Ethana Hawka však zůstane navždy. Třiadvacetiletá Hawke je přesným úkazem dítěte hollywoodských herců, které své rodiče a jejich práci obdivovalo natolik, že se rozhodlo jít stejným směrem. Její herecké výkony momentálně můžete sledovat v ikonickém seriálu Stranger Things, kde se Maya zhostila role láskyplné a přátelské lesbičky Robin Buckley. 

Rocco Ritchie a Lourdes Leon 

Snímky, vzhled a proměna Madonniny Lourdes Leon nejsou ničím jedinečným či neznámým, Lourdes se totiž nejen po boku své matky již od malička objevuje na nejrůznějších akcích pro celebrity. Méně známá je však proměna dnes již jednadvacetiletého Rocca Ritchieho, jehož otcem je slavný režisér Guy Ritchie, za kterého popová diva byla provdaná osm let. Madonna se stejně jako Angelina Jolie stala adoptivní matkou. V průběhu let adoptovala Davida Bandu, Chifunda Mercy Jamese, Stellu a Esther. 

North, Saint a Psalm West 

Krásu a cit pro módu do vínku dostaly děti rappera Kanyeho Westa a Kim Kardashian. Své stylové outfity na společenských akcích i na Instagramu ukazují již několik let děti bývalého manželského páru – devítiletá North, šestiletý Saint i tříletý Psalm. Jedinečný styl však nechybí ani čtyřleté Chicago, která před pár dny chyběla v Paříži, kam Kim vzala své děti na módní přehlídku Balenciaga. Zda se ratolesti hvězdy reality show a geniálního hudebníka vydají na hudební, módní či influencerskou cestu, uvidíme za pár let. 

Brooklyn, Romeo, Cruz a Harper Beckham 

Jeden z nejslavnějších a nejstylovějších klanů určitě tvoří bývalý fotbalista David Beckham, návrhářka Victoria Beckham a jejich děti – třiadvacetiletý Brooklyn, devatenáctiletý Romeo, sedmnáctiletý Cruz a desetiletá Harper. Zatímco Harper, Romeo a Cruz stále žijí se svými rodiči, nejstarší Brooklyn se od rodiny již před časem odtrhl. Letos se oženil s modelkou a herečkou Nicolou Anne Peltz, se kterou nově tvoří vlastní rodinu. 

David Beckham s dětmi a Annou Wintour

Lily-Rose Depp 

Sláva úspěšných rodičů pomohla k velmi úspěšné herecké a modelingové kariéře Lily-Rose Depp. Dcera herce Johnnyho Deppa a zpěvačky a modelky Vanessy Paradis letos oslavila své třiadvacáté narozeniny a již patří mezi nejoblíbenější a nejobdivovanější ikony. Může za to hlavně její spolupráce se značkou Chanel. Bývalý pár Depp a Paradis kromě Lily-Rose společně vychovali také dvacetiletého syna Johna Christophera Deppa III, který si na rozdíl od jeho sestry střeží soukromí a, alespoň zatím, nezavítal do vod showbyznysu. 

Suri Cruise 

Mezi nejsledovanější děti celebrit se jednoznačně připojila dcera herečky Katie Holmes a herce Toma Cruise. Dnes již šestnáctiletá Suri se stala slavnou tváří hned po svém narození a od té doby fotografové zásobují veřejnost jejími snímky z New Yorku, kde žije se svou matkou, kterou proslavil seriál Dawsonův svět či film Batman začíná. Ačkoliv si je Suri blízká především s Holmes, vzhled podědila po svém slavném otci. Ten se stal hrdinou filmů Top Gun, Mission: Impossible či Rain Man.  

Ava Phillippe 

Slavným hercům se narodila také dnes již dvaadvacetiletá Ava Phillippe, dcera Reese Witherspoon a Ryana Phillippea. Bývalí manželé se v roce 1999 seznámili a zamilovali během natáčení filmu Velmi nebezpečné známosti, přičemž jejich láska jim vydržela do roku 2008. Snímky malé Avy obletěly svět poté, co byla vyfocena společně se svými rodiči během natáčení Pravé blondýnky, od té doby patří mezi slavné děti hollywoodských celebrit. Zatím menší popularitu získali její bratři – osmnáctiletý Deacon Phillippe a devítiletý Tennessee James Toth, jehož otcem je druhý manžel oscarové herečky hledač talentů Jim Toth. 

Stormi Webster 

O styl a slávu nouzi nemá, a ani mít nebude, ani čtyřletá Stormi Webster, jejíž fotky její rodiče, podnikatelka a hvězda reality show Kylie Jenner a rapper Travis Scott, sdílejí již od jejího narození. Méně sdílný je tento trendy pár ohledně svého pětiměsíčního syna, který by se podle informací měl jmenovat Wolf. Podle instagramových příspěvků to vypadá, že se Jenner v mateřství našla, proto je možné, že se jejich rodina ještě rozroste. 

Jak se oblékají nejstylovější maminky a jejich děti?

elle.cz

Zdroje: Wikipedia Commons, Elle.com