EBL banner

#ELLEbeautyprep: Martin v barber shopu Gentlemen Brothers

Během filmového festivalu v Karlových Varech se o to, aby všechny hvězdy byly co nejkrásnější a nejspokojenější, postará profesionální tým ELLE Beauty Lounge. Nic se nesmí podcenit a velké přípravy se konají již teď. Zatímco filmové celebrity už vybírají šaty a chodí na fittingy, my v redakci si v rámci příprav na Vary naordinovali interní zkrášlovací program, tzv. ELLE beauty prep. Zkrátka abychom do Varů přijeli v té nejlepší formě i podobě a #readyforeverything. Alespoň na pohled.

Photo 20.06.17 14 59 18 aae6d

Jako první začal s beauty rituály náš redaktor Martin, který se se vydal do Gentlemen Brothers. Klasického pánského holičství, které vsází na tradici a pečlivost, a slibuje, že váš den zaručeně promění v takový malý svátek, jako tomu bylo ve staré dobré Anglii, když se muž šel nechat oholit a ostříhat. Co na holičství Martina bavilo úplně nejvíc?

"Pečlivost a rychlost! Nejsem člověk, který zrovna holduje beauty procedurám. Jakmile sedím někde víc než hodinu, začnu se ošívat, cizí, i když profesionální dotyky mi nejsou ani trochu příjemné, mám pocit, že to psychicky dál nezvládnu a uteču. V Gentlemen Brothers jsem tuto svou slabost nemusel řešit ani náhodou. Přišel jsem, přesně řekl, co chci a nechci, holič mi naprosto porozuměl, nenabízel nic jiného a hlavně vše do puntíku splnil. Takže moje první návštěva Gentlemen Brothers rovná se maximální spokojenost. Zůstávám nově a nadále věrný!" 

gentlemen4 c2253

Jak se na Vary připravuje zbytek redakce? Sledujte sérii #ELLEbeautyprep a vše se dozvíte.

EBC promo