REKLAMA
REKLAMA

EBL banner

Křehká krása v podání Judit Bárdos

Ty její oči! Ach! Nádherná herečka Judit Bárdos se za námi zastavila v ELLE Beauty Lounge a my jsme toho využili, abychom jí vytvořili look, který bude perfektně ladit s její křehkou osobností. 

Vizážistka týmu Sephora, Lena Lednická, tentokrát následovala poslední beauty trendy a pozornost přitáhla k nádhernému pohledu herečky. Základním stavebním kamenem se proto stala voděvzdorná řasenka Hourglass Caution Extreme Lash Mascara. Ta pomocí několika rychlých tahů vytvoří nekonečně dlouhé a husté řasy, intezivní objem a natočení. Na víčka pak Lena aplikovala oční stíny Hourglass Scattered Light Glitter Eyeshadow v odstínu Smoke, jejichž aplikace je opravdu jednoduchá. Můžete je totiž nanášet prsty. 

Nádherné líčení pak podtrhli kadeřničtí experti se studia Wella. Tomáš Novák Judit vytvořil dva zapletené copánky spojené na temeni hlavy ve zdánlivě neupravený drdol. V přední části účesu pak Tomáš nechal ledabyle spadané lehce natočené prameny pro něžný a romantický efekt. 

Vše pak doladila Lenka Kermes, která Judit vybrala šperky módní značky Swarovski, jež koupíte v Centrum Chodov. Šaty pak zvolila asymetrického střihu z hedvábí, které patří do portfolia butiku The Store Prague. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA