Make-up tutorial: V hlavní roli červená rtěnka

Máte před sebou důležitou společenskou událost, filmovou premiéru nebo třeba rande? Pak vsaďte na červenou rtěnku, která váš make-up skvěle pozvedne a dodá mu patřičnou šťávu. Společně s make-up artistkou SephoraPatricií Nešpůrkovou, jsme si pro vás připravili tutorial, ve kterém hlavní roli hraje právě zmiňovaná červená rtěnka. 

1. KROK

kvalitní make-up

Největší pomocník v boji proti nesjednocené pleti? Rozhodně kvalitní make-up Vanish Seamless Finish Foundation Stick od Hourglass, který ji krásně sjednotí a dodá rozzářený finish. 

2. KROK

rozjasnění pleti

Pokud něco doopravdy milujeme, pak jsou to multifunkční paletky jako třeba Ambient Lighting Palette. Mít vedle sebe bronzer, tvářenku a rozjasňovač je jednoduše sen každé ženy, která cestuje a netouží po milionu líčidel. "Rozjasňovač jsme použili na nejvyšší místa obličeje, jako jsou nadlícní kosti a část pod obočím. Díky tomuto kroku vznikl krásný efekt,” vysvětluje Patricie postup. 

Sephora

3. KROK

zvýraznění obočí 

Během líčení bychom neměli zapomenout ani na obočí. Skvělým pomocníkem vám může být Dipbrow Gel od prémiové značky Anastasia Beverly Hills. Gelová textura obočí krásně zvýrazní a zároveň ho zafixuje tak, aby vydrželo procházku po červeném koberci i divoký tanec během afterparty. 

Sephora

4. KROK

řasenka

Bez řasenky Caution Extreme Lash Mascara od Hourglass ani krok! K tomuto názoru se přiklání i Patricie, která tvrdí, že kvalitní řasenka dodává očím tu pravou hloubku.

Sephora

5. KROK

konturovací tužka a rtěnka

Chcete, aby vám rtěnka vydržela po celý večer? Pak nezapomeňte na konturovací tužku ze Sephora Collection. "Must-have číslo jedna je konturovací tužka, kterou jsme krásně vykreslili rty a zároveň nám následně hezky udrží rtěnku,” radí Patricie. Třešničkou na dortu jsou oslňující červené rty po vzoru hollywoodských hvězd. “Použili jsme rtěnku ze Sephora Collection Cream Lip Stain v odstínu 01, což je podmanivá červená. Myslím, že jsme vytvořili look nejen na červený koberec," uzavírá Patricie.

Sephora