EBL banner

Odhaleno. Šaty Nikol Švantnerové inspirované mobilním telefonem Huawei

Tak je to tady. Odhalení šatů modelky a influencerky Nikol Švantnerové, které oblékla v rámci karlovarského filmového festivalu. Těšíte se? My skoro nemohli dospat. Inspirace stylovým Huawei P30 Pro v kombinaci s návrhářkou Ivanou Mentlovou je záruka originality i kvality. A jaký je výsledek? Posuďte sami! O tom, jak se líbí samotné Nikol a jak si užívá festival si můžete přečíst v našem rozhovoru. Šaty Nikol oblékla na Moët & Chandon párty, jejíž tématem byl creative black tie inspirovaný Napoleonskou dobou.

Jak si zatím užíváte Vary?

Užívám, i přes to, že dnešním dnem pro mě končí. Celkově je to všechno uvolněnější, už nejsem tolik nervózní jako předchozí dny a konečně si můžu vychutnat tu pravou festivalovou atmosféru.

Jaké filmy jste zatím viděla? Jste filmový fanoušek?

I přes to, že jsme s přítelem velcí filmoví fanoušci, tak jsem neviděla na festivalu ani jeden. Bohužel není čas. Ale jinak si v kině nenechám ujít jedinou filmovou novinku.

Zaujal vás některý look z červeného koberce?

Moc se mi líbily šaty Jitky Schneiderové od Elisabetty Franchi.

A teď už k utajovaným šatem. Jak jste spokojená s výsledkem?

Jsou nádherné. Jsem v nich vidět já, Ivana a vlastně jsou celkem jednoduché. Těším se na ohlasy. Mám ráda jednoduché, bílé a sexy šaty, a to všechno tyto naprosto splňují.

Vaše šaty jsou inspirované mobilem Huawei P30 Pro ve variantě Breathing Crystal. Čím je tento telefon podle vás výjimečný, když může být předlohou pro design šatů?

Má překrásný zadní kryt, který se neustále mění. Chvilku je modrý, pak zase oranžový, růžový i fialový. Právě díky zajímavosti té barvy se stal předlohou pro šaty. Když je mám na sobě, a navíc držím i telefon, odlesky jdou ze všech stran. Ivaně se to opravdu povedlo.

S Ivanou Mentlovou nespolupracujete poprvé, jaké to bylo tentokrát?

Rozumíme si spolu lidsky, a to je pro mě asi nejdůležitější, takže to bylo jako vždy skvělé. Jsem vděčná za jakoukoliv možnost s Ivanou spolupracovat. Zbožňuju její kousky, je pro mě ikona. Líbí se mi, že vše ladí do posledního detailu.

Na Instagramu patříte k jedné z nejsledovanějších modelek. Jak velká je to zásluha mobilu Huawei P30 Pro?

Fotky jsou pro mě opravdu důležité. Chci, aby byly krásné až skoro dokonalé. Ráda je pak upravuju, ale na to potřebuju, aby ta fotka byla kvalitní. Huawei P30 Pro skvěle fotí i v náročných světelných podmínkách. Od té doby, co ho mám, můj instagramový účet vzrostl o několik procent. Nefotím na nic jiného.

Jmenujete tři věci, které jsou potřeba k tomu, abychom vyfotili dokonalou fotku na Instagram.

Dobré světlo, hezké prostředí a telefon Huawei P30 Pro.

EBC promo