EBL banner

Party look během deseti minut. Co mít v kabelce?

Už za necelý týden startuje filmový festival v Karlových Varech. Přesně tak, UŽ. Jste připraveni?

Mezi těšením se na všechny hvězdy a srandu v našem #ELLEbeautylounge, na skvělé filmy a na všechny ty kamarády, co přes rok nestíhám potkat v Praze, samozřejmě také sháním večerní šaty, cool boty, neokoukané doplňky a také ten správný make-up look, který si budu umět udělat během chvilky – třeba i ve výtahu. Je mi jasné, že jestliže nestíhám už teď, nebudu (pořádně) stíhat ani tam.

Výhoda? Že sedím naproti naší beauty redaktorce Cindy. A ta má v tom, co mi na festivalu nesmí chybět v kabelce abych byla party diva klidně i za deset minut, jasno. Prozradí to i vám, tak si svůj neprůstřelný make-up kit na #busy léto sestavte také. Štěstí přeci přeje připraveným, a tenhle "tahák" se tedy rozhodně bude hodit.


 Rozjasňující make-up

"Ať už se chystáš dělat cokoliv, potřebuješ mít dobrý základ. Krásnou a rozjasněnou pleť. Neexperimentuj, sáhni po osvědčené klasice - Touche Éclat Le Teint. Make-up houbičku navlhči termální vodou ve spreji a nanes make-up na místa, která potřebuješ trochu zkorigovat (kolem nosu a pusy, brada, střed čela), na na celý obličej. Tak budeš působit naprosto přirozeně a nikoho ani nenapadne, že máš na sobě make-up. Všichni ti budou říkat, jak skvěle vypadáš a ptát se tě, jak to jen děláš."

L9407400 TE LE TEINT N7 B30 84dfa

Touche Éclat Le Teint


 Korektor

"Bez pera Touche Éclat nesmíš odjet! Je to absolutní must-have. Na rozjasnění unavených očí po dlouhé noci není nic lepšího. Není jen na zamaskování kruhů pod očima, umí toho mnohem víc. Na svěží, denní look ho nanes trošku kolem vnitřních koutků a pod oči, vklepej ho prsty a máš hotovo. Když máš dvě minuty času navíc, dej trošku i kolem vnějších koutků, těsně pod obočí, na hřbet nosu, nad horní ret a všechno to rozmaž čistým štětcem. Dostaneš do obličeje krásné světlo."

touche eclat 9bb5cTouche Éclat Radiant Touch


 Trendy lak na nehty

"Je léto 2017, takže potřebuješ oranžovou. Ne červenou, ne nude, ale pořádně elektrizující odstín šťavnatého pomeranče. Odstín Vandal Orange od YSL je ... jednoduše dokonalý. Na ruce, i na nohy."

Yves Saint Laurent Spring Look La Laque Couture Nail Lacquer 10ml 1482406609 main 65d26

Le Lacque Couture, odstín Vandal Orange


Svěží rtěnka

"Když jde o pusu, chce to nejnovější technologie. Na ty je YSL mistr, takže rtěnku hledej právě tady. Hodně mě baví ty tekuté, které balancují na hraně mezi rtěnkou a leskem. Vyber si sytě růžový odstín Rouge Remix, v letním sluníčku vypadá ještě víc sexy než červená."

1218756.primary images 612f0

Vernis a Lévres Vinyl Cream, v odstínu č. 402


Černočerná řasenka

"Bez řasenky tě nepustím, potřebuješ jí. A je jedno, jestli budeš ten den vysedávat po kavárnách, půjdeš do kina nebo na party. Určitě si dej řasenku, pořádně prodlužující a ultra černou."

theshockysl 5d890

The Shock Mascara


 Romantický parfém

"Jaký parfém do kina a jaký na party? Zjednoduš si festivalový život a vyber si Mon Paris, která se hodí kamkoliv. Je tak trochu romantická, tak trochu sexy, elegantní i cool zároveň. Prostě na 100% francouzská."

L7847900 MP EDP 90ML Etui Pack e9c2e

Mon Paris

EBC promo