ELLE Beauty Lounge Atelier: Hvězdy (zas) v jejich přirozeném prostředí

V Karlových Varech se ELLE Beauty Lounge usídlila již po desáté. A první kulatiny je potřeba náležitě oslavit. Proto jsme si do Karlových Varů přizvali našeho dlouholetého kreativního kolegu fotografa Matúše Tótha. Matúš stojí za mnoha módními editorialy magazínu a naše setkání by se dala těžko spočítat. Nejen proto byl vhodným kandidátem pro to, abychom společně s ním oslavili nejen deset let, ale především český film a ty, kdo jej tvoří. A ženy především!

Proto se ELLE v Karlových Varech uchýlila do budovy impozantních Císařských lázní, kde si vytvořila ELLE Beauty Lounge Atelier, místo, kde hvězdy mohou před kamerou dělat cokoli, co se jim zlíbí. I kdyby se jim chtělo smát, plakat, na hlavu stavět, vše je zde povoleno. Podmínka je jediná: chceme si je u toho vyfotit. Kam až nás nechají zajít, je jen na nich. Vědomy si toho, že jejich cirkusácké kousky před kamerou budou navždy zachyceny, popustily uzdu svým emocím i hereckému umu a vznikla tak série exkluzivních snímků, které nyní můžete zhlédnout i vy.

Hvězdy českého filmu zmáčkly spoušť

Před naším filmovým fotoaparátem se vystřídaly divy českého filmu, filmoví a módní insideři. Herečky Elizaveta Maximová (a chrtík Jamaica), Judit Pecháček, Antonie Formanová, Andrea Mohylová, Denisa Barešová, Jana Bernášková s dcerou Justýnou Drábkovou, hudebnice Zea a Barbora Poláková, šéfredaktorka ELLE Thea Kučerová a filmová insiderka Darina Muchová. Všechny zmáčkly spoušť a nechaly emoce volně plynout...

ELLE Beauty Lounge Atelier:

Zdroj: Autorský článek