Zuzana Kubíčková představila ve Varech speciální interiér 

„Pokoj jsme oblékli do flitrů – dominantní jsou zde tři typy flitrových látek, které tvoří pomyslné stěny. Flitrové látky jsou pro mě ideálním spojením hvězdného lesku karlovarského filmového festivalu a mé tvorby. Jsem oděvní designérka, a tak jsem chtěla vytvořit něco primárně textilního. Flitrové látky v kolekcích používáme hodně. Hra s odrazy světel, které tvoří látky a diskokoule, navozuje příjemnou atmosféru, která zve a láká k pobytu v Iqos prostorách a současně odráží charakter festivalu,“ uvedla návrhářka Zuzana Kubíčková.

IQOS

 

Další spolupráce na kontě

Značka IQOS pravidelně spolupracuje se známými českými umělci. Nyní se postarala o interiér místnosti v ELLE Beauty Lounge právě česká návrhářka. „Prostor, jehož interiér jsem navrhla, je mou první zkušeností s takovouto tvorbou,“ přiznala návrhářka. Právě v této jedineční místnosti mají návštěvníci možnost vyzkoušet IQOS i seznámit se s jeho novou limitovanou edicí IQOS ILUMA WE.  

Kromě této spolupráce se na festivalu objeví mnoho známých tváří, které návrhářka obléká. Patří mezi ně herečky Jitka Schneiderová nebo Jana Plodková. Zároveň pracuje na tvorbě několika svatebních šatů, letních modelů a dalších jedinečných módních kreacích.  

Nejlepší róby prvního dne MFF KV: Co hvězdy oblékly na červený koberec

elle.cz

Rozmanitá a exkluzivní

Barevnost limitované edice zařízení na nahřívaný tabák IQOS ILUMA WE znázorňuje rozmanitost, ale i jednotu a sounáležitost komunity milionů dospělých kuřáků na celém světě, kteří skončili s cigaretami a přešli na tuto bezdýmnou alternativu. Limitovaná edice IQOS ILUMA WE byla exkluzivně představena v IQOS LOUNGE na 57. Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Zde si ji mohli dospělí kuřáci a uživatelé zakoupit v předprodeji v IQOS LOUNGE. V prodejnách IQOS je k dispozici již od 10. 7. 2023. 

Zuzana Kubíčková představila ve Varech speciální interiér 
Měření