Vychází jarní číslo ELLE Decoration! Napěchuje vás energií a inspirací

Stránky jarního čísla ELLE Decoration jsou speciálně věnované prostoru, kde trávíme většinu času s rodinou - obývacímu pokoji. Najdete na nich přehlídku nejnovějších designových sedacích souprav a k nim spoustu inspirativních doplňků. Věnovali jsme se také harmonickým stylizacím ložnic, i tady vám určitě padne něco do oka.

Na návštěvu jsme se tentokrát vydali ke kadeřníkovi Michalovi Zapomělovi. Jeho eklektický byt navržený španělským designérem Vincentem Nebotem je inspirován dávnou francouzskou elegancí a i když by se mohlo zdát, že světlo a starožitný nábytek nejdou moc dohromady, budete překvapeni, jak moc je Michalův byt zalitý sluncem.

Navštívili jsme také krásný pařížský byt, jehož majitelé, sběratelé umění, se rozhodli, že nechají maximálně vyniknout umělecká díla. A tak vznikl interiér, kde bílá barva má tisíce odstínů. Do nevšední novostavby nás pozval i umělecký pár Markéta Kinterová a Jan Fabián. Ti potvrdili, že pomocí nalezených věcí, které mají historii, dokážete vnést speciální atmosféru i do nové zástavby.

Kousek od Stockholmu, avšak daleko od lidí, nás přivítali mladí manželé v čerstvě zrekonstruovaném objektu z 18. století. Mísí se v něm moderní nábytek z celého světa s objekty českého designu.

Za uměleckou inspirací jsme vycestovali na nejmenší řecký ostrov Kasterollizo. Do barvami hýřícího objektu se sjíždí umělci z celého světa.

Přejeme vám inspirativní čtení!

REKLAMA