Vychází letní číslo ELLE Decoration, které rozšíří vaše obzory

Je až neuvěřitelné, kolik novinek, trendů a tipů se nám na stránky časopisu o designu ELLE Decoration podařilo dostat. Zmapovali jsme milánský design week, o nejvýraznější letošní trendy z mekky designu se s vámi na stránkách samozřejmě podělíme. Nezapomněli jsme navštívit ani česká centra designu jako jsou Zlín Design Week nebo Křehký Mikulov, kde jsme obdivovali neskutečnou kreativitu lokálních umělců a designérů.

Jako v každém čísle jsme se vydali po stopách zajímavých interiérů. Zajeli jsme za hudebnicí Zeou do Liberce nebo se kochali ambientní atmosférou podkrovního bytu v pražském podhradí. Cestou přes italskou Apulii jsme objevili jeden z nejromantičtějších hotelů a na Francouzské riviéře se procházeli art deco prostorem, kde psal své knihy F. S. Fitzgerald nebo Hemingway.

Příjemné letní vibrace zintenzivní správná volba outdoor nábytku. Náš kurátorský výběr odhaluje nové kousky, o kterých jste možná neměli ani zdání.

Věříme, že vás ELLE Decoration přiměje ke snění, toulkám po zajímavých místech a především, že v ní najdete spoustu inspirace.