REKLAMA

ELLEphoria: Unikátní beauty event pro všechny již v říjnu!

REKLAMA

 

Beauty Lovers, chystáme pro vás na podzim překvapení! Něco, co tu ještě nebylo! Víkendový festival plný novinek, trendů, tipů a triků od celebrit, influencerů i lidí, kteří o ně pečují. Čekají vás soutěže, rozhovory, ankety, vzorečky, dárečky, a ještě mnohem víc. Zaměříme se na make-up, pečující kosmetiku, vlasy, pokožku, zuby i nehty, anti-aging i well-being. Dozvíte se, jak pečovat nejen o tělo, ale i o duši, abyste byli krásní a cítili se báječně. To “své” si u nás najde každý, ať je vám dvacet nebo dvakrát tolik.

Program budeme postupně odtajňovat, ale vstupenku si můžete koupit již dnes! Máte na výběr ze tři variant: BASIC za 249 Kč (pro předplatitelky za 149 Kč) se kterou získáte vstup na akci, VIP GLAM za 1 499 Kč (pro předplatitelky za 1 399 Kč) kdy navíc získátte i exkluzivní shopper ELLE bag s minimálně 10 must-have produkty v plné velikosti a ELLE BEAUTY TICKET za 499 Kč (pro předplatitelky za 399 Kč) ke které odbržíte originální taštičku ELLE, zrcátko ELLE a jeden beauty produkt v plné velikosti vybraný redakcí ELLE.

Chcete vědět jaké krásné produkty naleznete ve VIP glam taštičce? Již brzy vám to prozradíme, ale věřte, že je na co se těšit! Vstupenky můžete zakoupit na goout.cz a pro více informací navštivte naše webové stránky www.ellephoria.cz.

 

ELLEphoria
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA